Być jak Gollum. Pojawił się pierwszy zwiastun gry „skradanki” „The Lord of the Rings: Gollum”

25.08.2020 18:44
Być jak Gollum. Pojawił się pierwszy zwiastun gry „skradanki” „The Lord of the Rings: Gollum” Fot. . East News

Gra komputerowa „Gollum” ma być rodzajem „skradanki”, w której wcielimy się w słynną postać tolkienoweskiej sagi. W sieci zadebiutował pierwszy, klimatyczny zwiastun

„The Lord of the Rings: Gollum” pozwoli nam poznać historię Bractwa Pierścienia z innej perspektywy. Wcielając się w postać Smeagola/Golluma będziemy mogli skradać się do naszych przeciwników i dowiadywać coraz to nowszych informacji. 

Gra ma mieć nie tylko tryb „skradanki”, ale przede wszystkim być czymś na wzór gier z serii „Infamous”, gdzie każda decyzja naszego bohatera będzie wpływać na dalszą rozgrywkę. 

Oznacza to, że wybory bohatera nie tylko pokażą nam różne ścieźki gry, ale także inne style wizualne, czy cechy charakteru bohatera. Wedle opisu, który pojawił się wraz ze zwiastunem na stronie Dark Horizons, możemy przeczytać, że w wyniku naszych wyborów będziemy grać albo przyjaznym Smeagolem albo złowrogim Gollumem. 

Przeczytaj także

„The Lord of the Rings: Gollum” - zwiastun

Gra ma zostać wydana przez firmę Daedalic Entertainment. Developer właśnie wypuścił pierwszy teaserowy zwiastun swojego nowego tytułu. Trailer prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

„The Lord of the Rings: Gollum” – kiedy premiera?

Gra ma pojawić się na rynku już w 2021 roku. Ma być dostępna na PC i konsole: PS5 oraz XBox Series X.

Czytaj także: 12-godzin czytania „Hobbita” non-stop. Niezwykły projekt Andy’ego Serkisa.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.