"The Mandalorian": Mando i Baby Yoda dołączają do Fortnite. Jak ich zdobyć?

03.12.2020 11:13
Mandalorian i Baby Yoda - The Mandalorian - kadr z serialu Fot. Lucasfilm Limited / The Hollywood Archive / Hollywood Archive/Ph/East News

W Fortnite pojawiły się kolejne postaci - bohaterowie serialu "The Mandalorian" czyli waleczny Mando i uroczy Baby Yoda. Jak zagrać bohaterami "Star Wars"?

Epic Games i Lucasfilm ponownie łączą siły. Tym razem grywalną postacią ze świata "Gwiezdnych Wojen" będzie bohater pierwszego aktorskiego serialu "Star Wars". Co trzeba zrobić, żeby móc zagrać protagonistą "The Mandalorian"?

Fortnite - Mandalorian i Baby Yoda dostępni w grze

Miłośnicy Fortnite po raz ostatni mogli zagrać postaciami ze "Star Wars" przy okazji premiery filmu "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie". Wówczas pojawiły się nie tylko nowi bohaterowie, ale również bronie i lotnie inspirowane kosmiczną sagą.

Polecamy

Tym razem, w związku z niedawną premierą drugiego sezonu serialu "The Mandalorian" twórcy gry przygotowali nowe możliwości dla fanów tej produkcji. Co ciekawe nowe postacie są również powiązane z ofertą specjalną  dla osób, które jeszcze nie mają dostępu do Disney+. Jeśli gracz kupi coś w Fortnite, wykorzystując prawdziwe pieniądze, zdobędzie możliwość korzystania z platformy streamingowej Disneya przez dwa miesiące za darmo.

Tak każe obyczaj...
Do 31 grudnia 2020 roku otrzymasz od nas Disney + do dwóch miesięcy za darmo, jeśli dokonasz dowolnego zakupu w grze za prawdziwe pieniądze. Tylko dla nowych subskrybentów Disney +, którzy ukończyli 18 lat. Oferta obejmuje wybrane państwa i różni się w zależności od kraju.

Jeśli gracze dołączą do nowego wydarzenia, będą mieli okazję wcielić się w Mando i obcować z Baby Yodą, czyli w rzeczywistości uroczym stworkiem o imieniu Grogu.

Polecamy

Fortnite - jak zagrać Mando?

Bohaterowie "The Mandalorian" są elementem drugiej części sezonu piątego Fortnite o nazwie Punkt Zerowy. Jeśli gracze dołączą do agenta Jonesa, by wydostać się z tajemniczej Pętli, będą mieli możliwość spotkać się z najlepszymi łowcami z różnych wymiarów.

Pojawienie się nowych łowców oznacza nowe lokacje spoza Pętli. Walcz o honor na starożytnej arenie, szlifuj swoje umiejętności przetrwania w dżungli oraz eksploruj krystaliczne ruchome piaski rozpościerające się od odsłoniętego Punktu Zerowego.

Twoim zadaniem jako łowcy jest pomaganie mieszkańcom wyspy w nowej, niestabilnej rzeczywistości. Przyjmuj od nich zadania i zlecenia, zdobywaj dane na temat otoczenia lub zatrudniaj ich jako sojuszników. Nie masz ochoty na negocjacje? Wyzywaj ich na pojedynki i zgarniaj łupy.

Łowcy na wyspie są dopiero pierwszymi, którzy przybyli spoza Pętli… Przez cały sezon Agent Jones będzie sprowadzać jeszcze więcej łowców z odległych światów. Kto będzie następny?

Jednym z nich jest Mando, czyli Din Djarin - mandaloriański łowca nagród, który wziął pod opiekę jeden ze swoich celów - małego kosmitę o ogromnej Mocy. Nowe wyzwania są dostępne dla graczy od środy 2 grudnia 2020 roku. Jak zagrać Mando?

Wystarczy kupić za V-dolce karnet bojowy do nowego wydarzenia. Skórka Mandalorianina jest jedną z pierwszych nowości do odblokowania w Punkcie Zerowym. Żeby jednak zdobyć wszystkie elementy składające się na postać, należy osiągnąć setny poziom. Do poziomu ósmego dostaniemy baner z Mandalorianinem, spray inspirowany "Gwiezdnymi Wojnami", emotikonę z Baby Yodą oraz lotnię Razor Crest. Kolejne elementy związane z serialem pojawią się gdy przekroczymy 97. poziom. Level 98. dodaje kolejny baner i nową emotkę, a poziom 100. odblokowuje w końcu latającego obok naszego bohatera Baby Yodę oraz nową opcję wyglądu bohatera. Podczas gry do zdobycia jest również ambański karabin snajperski, który pozwala graczom przełączać się między atakiem wręcz i atakiem na odległość.

Polecamy

Według plotek to dopiero początek mariażu Fortnite'a z "The Mandalorian". Gracze podejrzewają, że w planach twórców gry są jeszcze inne postacie znane z serialu. Na razie te informacje nie zostały potwierdzone, więc nie wiadomo, czy są prawdziwe.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.