The Sims 4 i GRID 2 do zgarnięcia za darmo. Promocja szybko się kończy

Michał Tomaszkiewicz
22.05.2019 13:46
The Sims 4 i GRID 2 do zgarnięcia za darmo. Promocja szybko się kończy Fot. materiały prasowe

Jeśli tylko zareagujecie wystarczająco szybko, możecie stać się właścicielami gier The Sims 4 i GRID 2 w bardzo dobrej cenie, nie płacąc za nie zupełnie nic. EA i Codemasters przygotowały dla graczy specjalne promocje.

The Sims 4, czyli symulatora życia we współczesnym świecie, nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. Ta gra stała się prawdziwym społecznym fenomenem, angażując do spędzania nad nią długich godzin osoby obojga płci.

Kontrolowanie wszystkich aspektów wirtualnego życia prowadzonych postaci potrafi dawać ogromną satysfakcję, szczególnie gdy obrana droga kariery owocuje opływaniem w dostatki. Zajmować można się także osiąganiem spełnienia uczuciowego, zakładając rodzinę i wychowując dzieci.

Poczuj moc tworzenia i kontrolowania własnych postaci w wirtualnym świecie, w którym nie ma ograniczeń. Wyrażaj swą kreatywność, dając Simom niepowtarzalny wygląd i unikalne cechy osobowości. Wybieraj dla nich stroje i fryzury oraz ustalaj życiowe aspiracje. Bez zbędnego wysiłku buduj idealne domy dzięki możliwości szybkiej adaptacji pomieszczeń w trybie budowania. Gdy wszystko jest już gotowe, nie zapomnij o ulubionych obiektach i oryginalnym wystroju. Kształtując bogate i zabawne przeżycia swoich Simów, zadbaj o ich relacje i rozwój kariery zawodowej. Zwiedzaj piękne światy i wyjątkowe otoczenia, podróżuj do nowych dzielnic pełnych ciekawych lokali i intrygujących Simów. Doświadczaj wolności w zabawie, rządź i pogrywaj z życiem!

The Sims 4 za darmo. Jak zdobyć?

The Sims 4 dostępne jest za darmo w sklepie Origin. Żeby przypisać grę do swojego konta, wystarczy zalogować się do platformy i kliknąć przycisk „Pobierz za darmo”.

Promocja na The Sims 4 za darmo trwa do 28 maja 2019 roku do godziny 19:00. Gra wyceniana jest w sprzedaży na około 70 zł.

Przeczytaj także

Warto podkreślić, że EA oferuje za darmo podstawową wersję The Sims 4 – dla tytułu stworzono dziesiątki dodatków, które trzeba będzie zakupić za pełną cenę.

GRID 2 za darmo. Jak zdobyć?

Studio Codemasters nie próżnuje, szykując premiery dwóch dużych gier samochodowych. Jedna z nich to F1 2019 (na polskiej okładce zobaczymy Roberta Kubicę), druga zaś to kontynuacja serii GRID.

Przeczytaj także

Nowa odsłona wyścigów ma trafić do sprzedaży we wrześniu 2019 roku – twórcy starają się więc przypomnieć o swoim dziele, rozdając wcześniejszą część za darmo.

Bądź szybki, bądź pierwszy i bądź sławny - prawdziwe wyścigi wracają w GRID 2, drugiej części laureata nagrody BAFTA, gry Race Driver: GRID, która sprzedała się w wielu milionach egzemplarzy. Doświadczaj agresywnej rywalizacji przeciwko zaawansowanym mechanizmom sztucznej inteligencji i zanurz się w wyścigu dzięki nowości absolutnej w GRID 2 - systemowi sterowania TrueFeel Handling, który w ekscytująco dokładny sposób oddaje emocje za kierownicą każdego z najsłynniejszych samochodów.

GRID 2 był już rozdawany przez Humble Bundle, tym razem można go dodać do biblioteki bezpośrednio na Steamie. Oferta jest ważna do 22 maja 2019 do godz. 19:00.

GRID 2 sprzedawany jest w regularnej cenie wynoszącej 107,99 zł.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.