Pogoda
15.04.2019 16:23

The Sims w prawdziwym życiu. Można kupić sobie ubrania znane z gry

Kto nigdy nie prowadził drugiego życia w The Sims, niech pierwszy rzuci kamieniem w naszej sondzie  - jeśli jednak kierowaliście losami swoich podopiecznych, zapewne ucieszy Was wiadomość, że można kupić sobie stroje (w tym także kąpielowe) wzorowane na występujących w grze. O ile Was na to stać.

Moschino X The Sims
foto: kadr z wideo

Włoski dom mody Moschino zaprezentował podczas festiwalu Coachella nową linię ubrań z kapsułowej kolekcji (po konsultacjach z redakcją Chillizet.pl dowiedzieliśmy się, że oznacza to kolekcję, której elementy można łączyć ze sobą tworząc odmienne stylizacje), stworzonej dzięki współpracy z Electronic Arts.

Na wybiegu można było zobaczyć Simsów jak żywych – modelki i modele dumnie paradowali w strojach, które znamy z ekranów naszych komputerów, a ostatnio także i smartfonów.

W The Sims grali niemal wszyscy – gra spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem odbiorców niezależnie od wieku, przekonań czy płci (co oznacza zapewne, że kto rzuci w sondzie kamieniem, tez zapewne skłamie), a wirtualny świat widział mnóstwo szczęśliwych, pełnych miłości i spełnienia żywotów, urozmaicanych od czasu do czasu przerwami na mniej lub bardziej sadystyczne zabawy z brakującym wyposażeniem wnętrza.

Wspomnienia tych wszystkich miłych chwil właśnie wróciły dzięki Moschino – oto, jak wygląda ich najnowsza kolekcja kapsułowa.

Devil May Cry 5
Devil May Cry 5
Przeczytaj także Devil May Cry 5 z płaszczem Dantego kosztuje więcej, niż samochód

Ubrania z The Sims do kupienia w domu mody Moschino

Pomysł stworzenia kolekcji ubrań wzorowanych na strojach z gier to przykład tego, jak wielkim sentymentem darzą Simsów gracze – dyrektor kreatywny domu mody sam za młodu realizował się w symulatorze życia.

Ubrania z kolekcji kapsułowej Moschino X The Sims można już zdobyć w salonach domu mody lub kupić przez internet. Stworzono kilkanaście różnych wzorów, jest więc duża szansa, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz także: >> QUIZ: Rozpoznaj po screenie kultowe gry z lat 90.  <<

Jet też zła wiadomość – ceny. Za koszulkę trzeba zapłacić 180 euro, za bluzę niemal dwa razy więcej, błękitna sukienka w rozkoszne piksele została zaś wyceniona na 550 euro.

Zagrywaliście się w Simsy?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry