The Sims w prawdziwym życiu. Można kupić sobie ubrania znane z gry

Michał Tomaszkiewicz
15.04.2019 16:23
Moschino X The Sims|undefined Fot. kadr z wideo

Kto nigdy nie prowadził drugiego życia w The Sims, niech pierwszy rzuci kamieniem w naszej sondzie  - jeśli jednak kierowaliście losami swoich podopiecznych, zapewne ucieszy Was wiadomość, że można kupić sobie stroje (w tym także kąpielowe) wzorowane na występujących w grze. O ile Was na to stać.

Włoski dom mody Moschino zaprezentował podczas festiwalu Coachella nową linię ubrań z kapsułowej kolekcji (po konsultacjach z redakcją Chillizet.pl dowiedzieliśmy się, że oznacza to kolekcję, której elementy można łączyć ze sobą tworząc odmienne stylizacje), stworzonej dzięki współpracy z Electronic Arts.

Na wybiegu można było zobaczyć Simsów jak żywych – modelki i modele dumnie paradowali w strojach, które znamy z ekranów naszych komputerów, a ostatnio także i smartfonów.

W The Sims grali niemal wszyscy – gra spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem odbiorców niezależnie od wieku, przekonań czy płci (co oznacza zapewne, że kto rzuci w sondzie kamieniem, tez zapewne skłamie), a wirtualny świat widział mnóstwo szczęśliwych, pełnych miłości i spełnienia żywotów, urozmaicanych od czasu do czasu przerwami na mniej lub bardziej sadystyczne zabawy z brakującym wyposażeniem wnętrza.

Wspomnienia tych wszystkich miłych chwil właśnie wróciły dzięki Moschino – oto, jak wygląda ich najnowsza kolekcja kapsułowa.

Przeczytaj także

Ubrania z The Sims do kupienia w domu mody Moschino

Pomysł stworzenia kolekcji ubrań wzorowanych na strojach z gier to przykład tego, jak wielkim sentymentem darzą Simsów gracze – dyrektor kreatywny domu mody sam za młodu realizował się w symulatorze życia.

Ubrania z kolekcji kapsułowej Moschino X The Sims można już zdobyć w salonach domu mody lub kupić przez internet. Stworzono kilkanaście różnych wzorów, jest więc duża szansa, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz także: >> QUIZ: Rozpoznaj po screenie kultowe gry z lat 90.  <<

Jet też zła wiadomość – ceny. Za koszulkę trzeba zapłacić 180 euro, za bluzę niemal dwa razy więcej, błękitna sukienka w rozkoszne piksele została zaś wyceniona na 550 euro.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.