Pogoda
09.03.2018 12:08

ThinkGeek zaprojektowało buty dla fanów Marvela

Propozycja od internetowego sklepu zawiera wzory zainspirowane kolorystyką takich postaci jak Black Panther, Kapitan Ameryka, Deadpool, ale w ofercie znajdzie się też coś dla fanów DC oraz świata Harry'ego Pottera.

ThinkGeek zaprojektowało buty dla fanów Marvela
foto: ThinkGeek.com

Wiele firm odzieżowych podejmuje współpracę ze znanymi artystami i zespołami. Ostatnio głośną było o collabo między Vansem a Metalliką. Zespół przygotował koszulki, buty oraz czapkę utrzymane w stylistyce jednoznacznie kojarzonej z zespołem. Ale jeszcze większym zaskoczeniem okazała się być współpraca Slayera z Supreme, high-endową marką odzieżową z Nowego Jorku. Owocami tej pracy były kurtki, koszulki oraz bluzy.

Marvel zdecydował się na nieco bardziej konwencjonalne połączenie. Razem z producentami ThinkGeek, postanowili stworzyć buty zainspirowane komiksowymi postaciami. Zobaczcie, jak prezentuje się obuwie w kolorystyce Black Panthera, Kapitana Ameryki i Deadpoola:

foto: ThinkGeek.com
foto: ThinkGeek.com
foto: ThinkGeek.com
foto: ThinkGeek.com

Buty inspirowane postaciami Marvela

Za jedną parę butów przyjdzie fanom zapłacić 49 lub 59 dolarów. Dostępne są w amerykańskich rozmiarach 8-12, co na nasze europejskie standardy oznacza numery buta 41-45. Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem takiego obuwia, to znajdziecie je na stronie ThinkGeek.com. W ofercie sklepu znajdują się również buty zainspirowane Wonder Woman, Jokerem, a także Pikachu.

foto: ThinkGeek.com

Jak Wam się podobają buty inspirowane komiksowymi postaciami?

Obuwie męskie - jakie buty męskie wybrać na lato?

Kamil Kacperski