Pogoda
05.04.2018 14:34

This War of Mine za darmo do 8 kwietnia 2018

Jedna z najlepszych polskich gier, stworzony przez 11 bit studios cywilny survival w świecie wojny, dostępny jest teraz za damo. W This War of Mine można pograć bez opłat do 8 kwietnia 2018 – jeśli się spodoba, cena została na ten okres obniżona o 70%.

Zrzut ekranu z gry This War of Mine
foto: materiały prasowe

Sprezentowanie dostępu do największego jak do tej pory hitu 11 bit studios to część przygotowań do premiery Frostpunka – największej i najambitniejszej gry polskiego studia, która podobnie jak This War od Mine grać będzie na sumieniu gracza.

Frostpunk położy bowiem na barkach zainteresowanych nim osób nie lada ciężar – przetrwanie ludzkości. Gracz będzie musiał ocalić od upadku ostatnie ludzkie miasto, używające maszyn parowych do wyrwania się z okowów zlodowaciałego globu. Przed śmiałkami stanie mnóstwo wyzwań, w tym najważniejsze – czy dobro ogółu przeważa dobro jednostek i czy żeby uratować ludzkość gracz będzie musiał zrezygnować z człowieczeństwa?

11 bit studios liczy, że nowa produkcja będzie jeszcze większym sukcesem, niż zaprezentowane w 2014 roku This War of Mine. Stary hit kupiło jak do tej pory ponad 2,5 mln osób.

Udostępnienie za darmo This War of Mine Anniversary Edition (rozszerzonej wersji gry) ma pokazać, jak mistrzowsko polskie studio potrafi grać na uczuciach i przygotować graczy do „głębokiego emocjonalnego przeżycia”, jakim ma być Frostpunk.

This War of Mine Anniversary Edition za darmo do 8 kwietnia 2018

Żeby móc zagrać za darmo w This War of Mine, wystarczy pobrać grę z serwisu Steam – po okresie bezpłatnego dostępu trial zostanie usunięty z biblioteki użytkownika.

Jeśli gra się spodoba, można będzie ją kupić ze zniżką 70% za 17,99 zł. Dodatek do This War of Mine - The Little Ones przeceniono na czas promocji o 50% i kosztuje 9,99 zł, ceny pozostałych DLC, w tym charytatywnego This War of Mine - War Child Charity, pozostały bez zmian, jako że nie przekraczają 7 zł.

Skorzystacie z okazji?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry