TikTokerzy eksplorowali opuszczony szpital. Odkryli ludzkie płody i usunięte organy

10.09.2021 15:15
TikTokerzy eksplorowali opuszczony szpital. Odkryli ludzkie płody i usunięte organy Fot. shutterstock

Grupa TikTokerów zajmująca się eksplorowaniem opuszczonych miejsc zwiedzała opuszczony szpital. To, co tam odkryli jeży włosy na głowie!

Grupa przyjaciół z Kadyksu w południowej Hiszpanii założyła kanał na TikToku. Młodzi ludzie pokazywali na nim filmy z różnych opuszczonych miejsc. Aby zdobyć nowych obserwujących, włamali się do opuszczonego od lat szpitala i postanowili nagrać tam film.

TikTokerzy eksplorowali opuszczony szpital

Kilka osób zaczęło eksplorować opuszczone pomieszczenia placówki. W jednym z pomieszczeń odkryli coś makabrycznego.

Polecamy

Na filmie pokazano bowiem dobrze zachowane pozostałości ludzkich płodów i organów. Z nagrań wynikało także, że niektóre zmumifikowane płody miały bardzo poważne obrażenia. Na trzy dużych rozmiarów płodach wykonywano prawdopodobnie autopsje. Szczątki zostały pozostawione bez zabezpieczenia na stole w prosektorium.

Ludzkie płody i fragmenty organów w opuszczonym szpitalu

Młodzi ludzie o swoim odkryciu niezwłocznie poinformowali policje. Na miejsce przybyli funkcjonariusze, którzy podczas przeszukania budynku natknęli się jeszcze na usunięte ludzkie organy oraz płody w różnych stopniach rozwoju.
Nie wiadomo, skąd pochodziły organy i płody znalezione w szpitalu. Placówkę zamknięto w 2018 roku.

W środę 8 września 2021 przed sądem w Kadyksie rozpoczął się proces. Z akt sprawy wynika, że TikTokerzy odkryli makabryczne znalezisko przypadkiem.

Zobacz również: Ukradł klientce zdrapkę wartą pół miliona euro. Złapali go na lotnisku

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.