Till Lindemann sprzedaje dildo o nazwie Tilldo oraz wino "Złoty deszcz"

21.12.2020 14:17
Till Lindemann sprzedaje dildo o nazwie Tilldo oraz wino "Złoty deszcz" Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

Wokalista Rammsteina ruszył ze sprzedażą własnych gadżetów. Te są równie pokręcone, co jego muzyka. Czego innego mogliśmy się spodziewać?

Wokalista Rammsteina Till Lidemann właśnie otworzył swój własny sklep z gadżetami, który nazywa się Doctor Dick. Trzeba przyznać, że wiele produktów przykuwa uwagę. Wśród nich jest m.in. wibrator Tilldo, czy wino o sympatycznej nazwie "Złoty Deszcz".

Polecamy

Jeżeli widzieliście nagrania lub byliście na jednym z koncertów Rammsteina, czy jakikolwiek z ich klipów, to wiecie, że erotyka jest zespołowi bardzo bliska. Wielki sztuczny penis strzelający pianą podczas utworu "Pussy", czy symulowanie seksu na scenie, to tylko kilka przykładowych elementów ich stylistyki - dlatego też gadżety Lindemanna nie powinny nikogo zdziwić.

Produkt zwany Tilldo jest w 100% zrobiony ręcznie i swoim designem przypomina mikrofon, którego Lindemann używa podczas koncertów. Wino "Złoty deszcz" można natomiast kupić pojedynczo albo w parze z wódką zwaną Doctor Dick Vodka. 

Polecamy

Oprócz tego na stronie możemy kupić m.in. skarpetki i klapki z logiem Doctora Dicka lub napisem "Doctor Dick likes it sick", a także koszulki z motywami, które raczej nie przykują dziwnej uwagi (tzn. są całkiem normalne w porównaniu do reszty produktów dostępnych w sklepach). 

Wszystkie produkty znajdziecie na stronie Doctor Dick. Sam zespół wydał natomiast 4 grudnia reedycję swojego debiutanckiego albumu "Herzeleid". Limitowana i zremasterowana edycja przełomowego debiutu na CD oraz winylu zawiera oryginalną tracklistę na pojedynczym CD, a wydano ją w digipaku w kształcie krzyża.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.