Timelaps z odbudowy w 3 godziny samochodu po dachowaniu

Aleksandra Kopka
11.05.2017 13:09
Timelaps z odbudowy w 3 godziny samochodu po dachowaniu Fot. kadr z wideo

Mechanicy Formuły 1 opony w pit stopie zmieniają w czasie krótszym niż 5 sekund. 5 minut na naprawę uszkodzeń mają mechanicy podczas zawodów driftingowych. Zobacz, jak w 3 godziny ekipa teamu rajdowego Krisa Meeke naprawia samochód po dachowaniu.

Tylko 3 godziny zajęło odbudowanie samochodu rajdowego po dachowaniu mechanikom z teamu Krisa Meeke. Ten miał wypadek podczas tegorocznego Rajdu Argentyny.

Kibice nagrali moment wypadku, na którym widać jak rozpędzona rajdówka kierowana przez Krisa Meeke, wypada z trasy i koziołkuje przez kilkanaście metrów. Załoga, dzięki systemom oraz klatce bezpieczeństwa, wychodzi o własnych siłach z wraku.

Jednakże zniszczenia samochodu są ogromne. Kierowca wraz z pilotem zapewne byli przekonani, że to już koniec ich udziału w Rajdzie Argentyny. Kamera zamontowana w środku Citroena C3, którym poruszali się Kris Meeke i Paul Nagle pokazuje moment uderzenia.

Jak się okazuje, dobry i sprawny team mechaników, może czynić cuda. Dokładnie 3 godziny zajęła im odbudowa auta po tak poważnym wypadku. Kamera zamontowana w namiocie mechaników w parku maszyn zarejestrowała każdy z etapów tej niezwykłej przemiany.

Szkoda, że nasi mechanicy nie naprawiają samochodów w tak krótkim czasie. Choć wiedząc z jakimi typami klientów muszą czasem pracować to zupełnie się im nie dziwimy, że robią to wolniej. A ty, którym typem klienta serwisu samochodowego jesteś?

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.