Pogoda
05.04.2018 12:50

Tinder eksperymentuje z filmikami na profilach

Na filmie możecie pokazać więcej – takimi słowami Tinder zachęca do sprawdzenia nowej opcji, pozwalającej wgrać na profil krótkie, zapętlone wideo.

selfie
foto: Ellen De Vos, CC BY 2.0

Nowa funkcja została nazwana Loops. Dzięki niej użytkownicy mogą ustawić jako zdjęcie profilowe dwusekundową, zapętloną animację zapisaną jako plik GIF.

Tinder udostępnił specjalne narzędzie, dzięki któremu można wybrać fragment wideo i zapisać go na swoim profilu. Serwis poinformował, że zastanawia się nad zwiększeniem liczby możliwych do wgrania zdjęć i animowanych GIF-ów do 9, tak by użytkownicy nie musieli rezygnować z już wgranych fotografii.

Narzędzie ma całkiem rozbudowane możliwości – można na przykład przyspieszyć odtwarzanie wideo, tak by w ciągu dwóch sekund rzeczywiście pokazać więcej.

foto: materiały prasowe

Obrazki z dwusekundowymi pętlami wyciętymi z filmu mają wprowadzić na Tindera zupełnie nową jakość:

"

Tak jest, macie dwie sekundy zapętlonego wideo do pokazania więcej swojej osobowości, co jest najlepszym sposobem na zdobycie więcej przesunięć w prawo. Możesz flirtować, możesz być zabawny, bez względu na wszystko – bądź sobą. "

Tinder testuje Loops w Kanadzie i Szwecji, Od tego, z jakim entuzjazmem użytkownicy z tych krajów zareagują na wgrywanie filmików na swoje profile i czy rzeczywiście przełożą się one na więcej posunięć przesunięć w prawo, zależy wdrożenie nowości dla randkowiczów z całego świata.

Tinder stara się wprowadzać wiele odświeżających korzystanie z aplikacji randkowej pomysłów – jednym z nich jest umożliwienie rozpoczynania rozmów tylko kobietom.

Korzystacie z Tindera?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile