Tinder od Facebooka z polską wersją językową. Niedługo premiera?

Michał Tomaszkiewicz
17.07.2019 15:04
Tinder od Facebooka z polską wersją językową. Niedługo premiera? Fot. Shutterstock

Możliwość szukania randek na Facebooku została zaprezentowana jeszcze w 2018 roku. Premierowo uruchomiono ją tylko w wybranych krajach, teraz wszystko wskazuje na to, że Facebook Dating będzie swatać także Polaków.

Z Facebooka korzysta w Polsce niemal każdy. Potencjalnych partnerów na randkę jest więc w serwisie na pęczki, co może przesądzić o sukcesie pomysłu FB.

Zamiast zakładać specjalne konto na Tinderze czy w serwisie dla poszukujących miłości, wystarczy kilka kliknięć, żeby móc przebierać w interesujących kandydatkach i kandydatach do spędzenia razem dnia, nocy, a może nawet całego życia.

Przeczytaj także

Gigant internetowy postarał się przy tym, żeby korzystanie z Facebook Dating nie wiązało się z ryzykiem natrafienia na kogoś znajomego. Serwis nie będzie pokazywał nikomu z kręgów przyjaciół profilu randkowego ani informować, że korzysta się z usług wirtualnej swatki.

Przy odrobinie szczęścia można już zobaczyć polską wersję Facebook Dating. Użytkownicy z naszego kraju nie mogą jednak jeszcze zakładać profili.

Facebook Dating po polsku. Niedługo w serwisie umówimy się na randkę?

Randki Facebooka obiecują wskazywanie jako potencjalnych partnerów osób, z którymi mamy wspólne zainteresowania.

Użytkownicy będą mogli tworzyć swoje profile randkowe, niezależne od ich profili głównych. Pokażemy im potencjalnie interesujących partnerów biorąc pod uwagę zaznaczone preferencje, wspólne zainteresowania oraz tych samych znajomych.

Szans na znalezienie miłości życia można będzie szukać na Grupach oraz Wydarzeniach. Jeśli znajdzie się tam ktoś, kto także będzie otwarty na randki, Facebook pozwoli się z nim skontaktować.

Spolszczenie aplikacji może wskazywać, że Facebook chce wprowadzić aplikację randkową do naszego kraju. O dokładnej dacie można jednak tylko spekulować.

Zobacz także: Facebook powie Wam, że macie cichego wielbiciela lub wielbicielkę 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.