Tinder pozwala już wgrywać filmy

Michał Tomaszkiewicz
06.07.2018 15:36
Tinder pozwala już wgrywać filmy Fot. Zara Vanwynsberghe, CC BY 2.0

Zdjęcie nie wystarczy czasem, żeby pokazać wszystkie swoje atuty – Tinder wprowadza więc możliwość zaprezentowania się na krótkim materiale wideo.

Tinder opowiadał już o opcji Loops zapowiadając nowe możliwości na zawrócenie komuś w głowie – według serwisu randkowego, jeden film wart jest tysiąca zdjęć. Nawet tak krótki, na jaki można zamieścić w Loops – zapętlone prezentacje trwają tylko dwie sekundy.

Wideo będzie uruchamiać się automatycznie w chwili, gdy ktoś zobaczy profil. Tinder przekonuje, że nowy sposób prezentacji pozwoli wyróżnić się z tłumu i należy pokazać się na filmie jak najszybciej, zanim wyprzedzą nad konkurenci i konkurentki w walce o uwagę potencjalnych randkowiczów.

Krótkie wideo wykorzystane w kreatywny sposób może przekazać o jego bohaterce lub bohaterze znacznie więcej, niż statyczne zdjęcie. Pozwala także zobaczyć, jak ktoś się porusza, a mowa ciała jest podczas robienia pierwszego wrażenia naprawdę ważna.

foto: materiały prasowe

Tinder Loops pozwala wgrać film na profil

Tinder przygotował specjalne narzędzie do wycinania i zapętlania wybranych fragmentów filmów – dzięki temu korzystanie z nowej możliwości jest proste i nie wymaga znajomości specjalistycznego oprogramowania to montowania wideo. Korzystając z niego, można na przykład przyspieszyć odtwarzanie wideo, tak by w ciągu dwóch sekund rzeczywiście pokazać więcej.

Wraz z wprowadzaniem Loops Tinder zwiększa liczbę możliwych do wgrania zdjęć z 6 do 9 – dzięki temu nie trzeba rezygnować z już wgranych na serwis portretów, uzupełniając je o nowe prezentacje.

Tak jest, macie dwie sekundy zapętlonego wideo do pokazania więcej swojej osobowości, co jest najlepszym sposobem na zdobycie więcej przesunięć w prawo. Możesz flirtować, możesz być zabawny, bez względu na wszystko – po prostu bądź sobą.

Nowa opcja jest już dostępna, ale tylko dla wybranych. Filmy ze sobą w roli głównej mogli w fazie testów umieszczać właściciele iPhone’ów mieszkający w Kanadzie lub Szwecji. Teraz Tinder wprowadza Loops do nowych krajów - prędzej czy później nowa opcja pojawi się także w Polsce.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.