Pogoda
09.10.2017 12:27

Tinder wkracza na komputery

Tinder idzie z czasem postępem i osiągnięciami – z usług popularnej usługi randkowej można teraz korzystać bez uruchamiania smartfona. Wystarczy biurowy komputer i przeglądarka.

Tinder wkracza na komputery
foto: kadr z wideo

O tym, że poszukiwanie miłości swojego życia może być ciężkie i męczące, wiemy właściwie wszyscy. Tinder stał się popularny, gdyż dawał szansę na znalezienie wyjątkowo pasującej do nas osoby w szybki i ekspresowy sposób – wystarczy przejrzeć profile i zdecydować, które z nich wydają się być interesujące.

Nawet jednak tak ekspresowy tryb poznawania potencjalnych wybranek i wybraków okazał się być dla niektórych zbyt wymagający, co wyszło na jak po udostępnieniu przez Tindera płatnej mozliwości sprawdzania, komu wpadliśmy w oko. Ten jedna prosta opcja sprawiła, że aplikacja randkowa stała się najlepiej zarabiającym programem na iPhone’y.

Tinder myśli także o użytkownikach, którzy z rózncyh przyczyn nie mogą szukać miłości korzystając ze smartfonów. Jeśli spędzacie większość dnia pracując przy komputerze i nie możecie zbyt często sięgać po telefon, a tęsknota za miłością nie pozwala skupić się Wam na pracy, możecie szukać drugiej połówki bezpośrednio na służbowym komputerze.

Tinder Online daje możliwość dostępu do bazy profili bezpośrednio przez przeglądarkę. Serwis został uruchomiony na początku 2017 roku, można już korzystać z niego w Polsce. Jeśli okaże się, że wpadnięcie w oko było obopólne, można także od razu rozpocząć konwersację.

Szukać miłości można nie odrywając rąk od klawiatury – kursory kierunkowe pozwalają wskazać, czy oglądany profil nam się spodobał, czy nie; strzałka w górę wyświetla szczegóły przeglądanego profilu, spacja pokazuje kolejne zdjęcia, zaś backspace wysyła Superlajka.

Nie udało się ustalić, czy witryna ma wbudowany przycisk paniki, podmieniający wyświetlany ekran na zrzut ekranu arkusza kalkulacyjnego.

A Wy gdzie szukacie miłości?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Komputery