To dzieje się naprawdę! Seczuański sos wróci do McDonald’s

Aleksandra Degórska
21.02.2018 12:41
To dzieje się naprawdę! Seczuański sos wróci do McDonald’s Fot. kadr z wideo; Caryca Pejnta

Fani kreskówki „Rick i Morty” mają powód do zadowolenia. McDonalds's oficjalnie potwierdził powrót sosu.

Wszystko zaczęło się 1 kwietnia 2017 roku. Wówczas twórca serialu „Rick i Morty” zażartował, że Rick robi wszystko, aby dostać w swoje ręce seczuański sos. Produkt pojawił się w McDonald’s w 1998 roku w ramach promocji filmu „Mulan”.

To spowodowało, że w lipcu 2017 roku ekipa „Ricka i Morty’ego” otrzymała w ramach żartu kilka litrów sosu od restauracji. Co więcej 7 października 2017 roku McDonalds's wprowadził do menu wybranych lokali w USA właśnie seczuański sos.

Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem fanów serialu - doszło aż do wezwania policji, wszystko przez tłumy, które pojawiły się przed restauracją. Fani zaczęli naciskać na McDonald's, żeby na stałe wprowadził nietuzinkowy sos i restauracja obiecała w październiku 2017 roku, że produkt powróci do lokalu.

Teraz jednak mamy już pewność, że do tego dojdzie, bowiem McDonald's opublikował oficjalne oświadczenie, w którym wyznał, że 22 lutego 2018 dowiemy się kiedy, gdzie i w jakiej ilości powróci sos do restauracji. Wszystko to w ramach 3-odcinkowego podkastu  „The Sauce”.

Również pracownicy restauracji podzielili się zdjęciami, które potwierdzają, że coś się dzieje:

Tak więc na razie nie wiadomo, czy sos pojawi się na polskim rynku, ale bardzo na to liczymy!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.