Pogoda
28.05.2020 14:07

To nadal nie koniec #hot16challenge2. Tym razem zarapował Daniel Olbrychski z szablą w dłoni

Kultowy aktor Daniel Olbrychski wziął udział w popularnej ostatnio akcji #hot16challenge2. Jak poradził sobie z rapowym zadaniem?

Daniel Olbrychski
foto: Artur Zawadzki/REPORTER

Nie, to nadal nie koniec #hot16challenge2. Kolejne gwiazdy decydują się na wzięcie udział w rapowym wyzwaniu, chociaż komentujący powoli zaczynają przewracać oczami widząc kolejne "szesnastki". Na szczęście zabawa, której formuła zdecydowanie już się wyczerpuje została stworzona z myślą o celach charytatywnych.

Daniel Olbrychski nagrał #hot16challenge2 z szablą w dłoni

Dzięki popularnemu w internecie czelendżowi, artystom udało się zebrać niemal 3,5 miliona złotych na walkę z koronawirusem. Na konto zbiórki na siepomaga.pl datki wpłacają nie tylko uczestnicy rap zabawy, ale także ich fani oraz osoby, które dopeiro dzięki akcji dowiedziały się o tej formie pomocy.

Foto: Tadeusz Wypych/REPORTER/ EastNews
Foto: Tadeusz Wypych/REPORTER/ EastNews
Przeczytaj także Majka Jeżowska mistrzynią #hot16challenge? Internauci są zachwyceni jej rapem [WIDEO]

Kolejne #hot16challenge2 zaproponował kultowy polski aktor Daniel Olbrychski. Artysta nawiązując do swoich znanych ról sprzed lat chwycił za szablę i wyrecytował swoją "szesnastkę".

Aktor w swoim wyzwaniu wyraźnie zaatakował aktualny rząd. Skrytykował zarówno premiera, prezydenta jak i prezesa PiS oraz stwierdził, że nasze władze są o wiele większym zagrożeniem dla nas niż pandemia.

Wtedy wchodzi ona, cała na… kolorowo i w koronie. Beata Kozidrak dołączyła do #Hot16Challenge
Wtedy wchodzi ona, cała na… kolorowo i w koronie. Beata Kozidrak dołączyła do #Hot16Challenge
Przeczytaj także Wtedy wchodzi ona, cała na… kolorowo i w koronie. Beata Kozidrak dołączyła do #Hot16Challenge
Tagi: koronawirus