To najbardziej trafne proroctwo o pandemii? Jasnowidzka przepowiedziała epidemie 12 lat temu!

09.10.2020 11:42
 To najbardziej trafne proroctwo o pandemii? Jasnowidzka przepowiedziała epidemie 12 lat temu! Fot. Shutterstock

Przepowiednia zmarłej w 2013 roku jasnowidzki Sylvii Browne przeraża, ale i daje nadzieje. Autorka kilku książek, które znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa, twierdziła, że w 2020 roku świat zostanie zaatakowany przez nieznaną chorobę przypominającą zapalenie płuc.

Amerykanka, która na swoich wizjach i książkach dorobiła się milionów, urodziła się 19 października 1936 w Kansas City, a zmarła w 2013 roku. Kobieta uważana jest za autorkę najbardziej trafnej przepowiedni dotyczącej Covid-19.

Jasnowidzka przepowiedziała koronawirusa 12 lat temu!

Medium i parapsycholog Sylvia Browne w swojej książce "Co nas czeka?" ("End of Days: Predictions and Prophecies about the End of the World" ) zawarła bodaj najbardziej trafne proroctwo dotyczące pandemii.

Przeczytaj także

Jej wizję przypomniała światu Kim Kardashian, która rozpowszechniła ją na swoich mediach społecznościowych. Fragment, o którym mowa brzmi:

Około 2020 rok ostra, przypominająca zapalenie płuc choroba rozprzestrzeni się po świecie, atakując płuca i oskrzela, nie poddając się żadnej znanej terapii.

Nie ulega wątpliwości, że w tym konkretnym przypadku chodzi właśnie o epidemię koronawirusa. Przepowiednia jednej z najsłynniejszych medium napawa jednak nadzieją i optymizmem. 

Choroba zniknie równie nagle, jak się pojawiła. Zaatakuje ponownie po dziesięciu latach, a potem zniknie całkowicie.

Sylvia Browne nie żyje od siedmiu lat, a jej przepowiednia krąży po całym internecie. Jednak czy jest wiarygodna?

"Vice" opublikował także inne fragmenty książek słynnej medium. W swoich przepowiedniach Brawn twierdziła także, że zwykłe przeziębienie zostanie wyeliminowane do 2010 roku "ku rozczarowaniu niezliczonych firm farmaceutycznych". Do 2020 roku miano wyeliminować również utratę słuchu i wzroku. Także rak, anoreksja i bulimia miały przestać istnieć.

Browne przewidywała także, że dojdzie do wzrostu bezpłodności wśród ludzi i będzie to jednym ze znaków nadejścia "końca dni". Przekonywała też, że wkrótce nastąpi koniec świata w wyniku globalnego ocieplenia.

Zobacz również: Straszna przepowiednia Nostradamusa: "Olbrzymia plaga w Europie", szczególnie dotknięte Włochy

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.