Pogoda
22.03.2018 13:08

To nie CGI! Henry Cavill w końcu zgolił wąsa

Szok i niedowierzanie! Henry Cavill nie ma już swojego słynnego wąsa. Czy będziecie w stanie rozpoznać go bez ozdabiającego górną wargę zarostu?

Henry Cavill
foto: Lumeimages.com/East News

Henry Cavill - jedni kojarzą go z roli Supermana, inni jako tajnego agenta z produkcji szpiegowskich, ale ostatnio było o nim głośno z powodu wąsów. Aktor zapuścił zarost do roli w filmie „Mission: Impossible - Fallout”. W trakcie zdjęć do produkcji z Tomem Cruisem w roli głównej, Cavill musiał stawić się na planie „Ligi Sprawiedliwości”, ponieważ blockbuster Warner Bros. wymagał dokrętek. Pojawił się jednak mały problem. Gwiazdor nie mógł pozbyć się swojego wąsa. W tym celu nakręcono dodatkowe sceny z wąsatym Supermanem. Zarost został cyfrowo zgolony podczas postprodukcji, z czego śmiał się nawet sam Deadpool. W końcu przyszła pora by pożegnać się z wąsem. 

Henry Cavill bez wąsów - jak wygląda?

Aktor świadomy zabawnych anegdot na temat swojego zarostu, postanowił zażartować sobie z wąsa i poświęcić mu krótki film na Instagramie. Świeżo ogolony aktor (tak, to on, też w pierwszej chwili go nie poznaliśmy) złożył hołd swojemu zarostowi. Zaznaczył, że wideo nie zostało poddane obróbce komputerowej i rzeczywiście jego warga została gładko ogolona. Teraz sam ma problemy z rozpoznaniem własnego oblicza w lustrze. Wyznał jednak, że wąs na zawsze pozostanie w jego pamięci.

W tym celu stworzył wzruszającą kompilację zdjęć, na których wąsik w różnych stadiach rozwoju był jeszcze obecny na jego twarzy. Wspominki zostały zilustrowane piosenką Sarah McLachlan zatytułowanej „I Will Remember You”. Pod koniec pojawia się napis: „Zgolony, ale nie zapomniany”. 

Aż łza się w oku kręci. Jednak wąs Cavilla, mimo że nie go już między nami, został gwiazdą „Mission: Impossible - Fallout”, więc jeśli za nim tęsknicie, niedługo będziecie mieli okazje ponownie go ujrzeć na twarzy aktora. Premiera filmu już 26 lipca 2018 roku. 

Tęsknisz za wąsem Henry'ego Cavilla?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Mission: Impossible Liga Sprawiedliwości