To nie CGI! Henry Cavill w końcu zgolił wąsa

Sergiusz Kurczuk
22.03.2018 13:08
Henry Cavill|undefined Fot. Lumeimages.com/East News

Szok i niedowierzanie! Henry Cavill nie ma już swojego słynnego wąsa. Czy będziecie w stanie rozpoznać go bez ozdabiającego górną wargę zarostu?

Henry Cavill - jedni kojarzą go z roli Supermana, inni jako tajnego agenta z produkcji szpiegowskich, ale ostatnio było o nim głośno z powodu wąsów. Aktor zapuścił zarost do roli w filmie „Mission: Impossible - Fallout”. W trakcie zdjęć do produkcji z Tomem Cruisem w roli głównej, Cavill musiał stawić się na planie „Ligi Sprawiedliwości”, ponieważ blockbuster Warner Bros. wymagał dokrętek. Pojawił się jednak mały problem. Gwiazdor nie mógł pozbyć się swojego wąsa. W tym celu nakręcono dodatkowe sceny z wąsatym Supermanem. Zarost został cyfrowo zgolony podczas postprodukcji, z czego śmiał się nawet sam Deadpool. W końcu przyszła pora by pożegnać się z wąsem. 

Henry Cavill bez wąsów - jak wygląda?

Aktor świadomy zabawnych anegdot na temat swojego zarostu, postanowił zażartować sobie z wąsa i poświęcić mu krótki film na Instagramie. Świeżo ogolony aktor (tak, to on, też w pierwszej chwili go nie poznaliśmy) złożył hołd swojemu zarostowi. Zaznaczył, że wideo nie zostało poddane obróbce komputerowej i rzeczywiście jego warga została gładko ogolona. Teraz sam ma problemy z rozpoznaniem własnego oblicza w lustrze. Wyznał jednak, że wąs na zawsze pozostanie w jego pamięci.

W tym celu stworzył wzruszającą kompilację zdjęć, na których wąsik w różnych stadiach rozwoju był jeszcze obecny na jego twarzy. Wspominki zostały zilustrowane piosenką Sarah McLachlan zatytułowanej „I Will Remember You”. Pod koniec pojawia się napis: „Zgolony, ale nie zapomniany”. 

Aż łza się w oku kręci. Jednak wąs Cavilla, mimo że nie go już między nami, został gwiazdą „Mission: Impossible - Fallout”, więc jeśli za nim tęsknicie, niedługo będziecie mieli okazje ponownie go ujrzeć na twarzy aktora. Premiera filmu już 26 lipca 2018 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.