Pogoda
10.06.2019 15:02

Tom Cruise będzie walczył z Justinem Bieberem w klatce? Wokalista rzucił mu wyzwanie

Justin Bieber napisał w nocy z 9 na 10 czerwca 2019 roku, że wyzywa Toma Cruise'a do walki w oktagonie, którą miałby zorganizować szef UFC Dana White.

Tom Cruise
foto: ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News i Wiese/FaceToFace/REPORTER

Justin Bieber to specyficzna i polaryzująca postać współczesnej popkultury. Fani na przestrzeni lat mogli zobaczyć jego transformację z nastoletniego chłopczyka przez buntującego się "bad boya", aż do czasów współczesnych, czyli nieobliczalnego młodego dorosłego. Wokalista ma równie dużo fanów co hejterów, a niektóre z jego pomysłów, zachowań i słów powodują, że nawet najbardziej uwielbiający go słuchacze zaczynają kwestionować różne decyzje Biebera.

Bieber wyzwał Cruise'a do walki 

Idealnym przykładem jego niecodziennego zachowania jest tweet, który wokalista opublikował w nocy z 9 na 10 czerwca 2019 roku. Bieber wyzwał w nim na pojedynek... Toma Cruise'a. Chociaż nic nigdy nie wskazywało na to, by panowie mieli ze sobą w ogóle coś wspólnego, to najwyraźniej popowy artysta znalazł jakiś magiczny powód, dla którego postanowił wyzwać aktora do walki. Mało tego - Bieber oznaczył w swoim poście szefa UFC, który miałby zorganizować to wydarzenie:

"

Chcę wyzwać Toma Cruise'a do walki w oktagonie. Tom, jeśli nie podejmiesz wyzwania, bo się boisz, to nigdy nie pozwolę ci o tym zapomnieć. Kto chce zorganizować walkę? Dana White?  "

tom

W Polsce freak fighty między raperami, patostreamerami i innymi celebrytami są ostatnimi czasy bardzo popularnymi wydarzeniami kulturalnymi, więc kto wie, może Bieber widział walkę wieczoru na Fame MMA i postanowił przygotować podobną inicjatywę w USA? Istnieje też możliwość, że wokalista obejrzał po prostu "Mission: Impossible - Fallout" i postanowił, że chce się zmierzyć z kimś, kto potrafi wykonywać takie popisy kaskaderskie. 

Tom Cruise w filmie "Top Gun", Foto: Collection Christophel / RnB/EAST NEWS
Tom Cruise w filmie "Top Gun", Foto: Collection Christophel / RnB/EAST NEWS
Przeczytaj także Top 16: Filmy, w których zagrał Tom Cruise

Jedno jest pewne - jeżeli dojdzie do tego pojedynku, to my stawiamy na Toma Cruise'a. Chociaż aktor jest dużo starszy od Biebera, to przynajmniej wiemy, że jest w absolutnie topowej kondycji (w końcu we wspomnianych filmach z serii "Mission: Impossible" to on jest odpowiedzialny za znakomitą większość wszystkich popisów) i chociaż trochę zna się na sztukach walki. A Bieber? Cóż, według portali plotkarskich podobno niedawno dostał w twarz od Orlando Blooma podczas imprezy na Ibizie. Faworyt jest zatem tylko jeden.

Kamil Kacperski
Tagi: News Tom Cruise