Pogoda
24.06.2019 14:45

Tom Cruise jednak zawalczy z Justinem Bieberem? Menadżer wokalisty rzekomo próbował ustawić pojedynek

W sieci nieco zawrzało, gdy pewnego pięknego dnia Justin Bieber postanowił, że chce zawalczyć z Tomem Cruisem w oktagonie na gali UFC. Wygląda na to, że menadżerowie wokalisty faktycznie próbowali się skontaktować z aktorem i zorganizować konfrontację.

Tom Cruise
foto: Everett Collection/ East News

Na początku czerwca 2019 roku Justin Bieber nieco zaskoczył świat, gdy napisał na Twitterze, że chciałby spróbować swoich sił w oktagonie przeciwko Tomowi Cruise'owi. Kilka dni później odwołał jednak swoje słowa i zdradził w wywiadzie z TMZ, że to "były tylko głupie przemyślenia". Dodał też, że aktor bez problemu "skopałby mu tyłek", bo jest silnym i twardym facetem "zahartowanym przez bycie ojcem".

Justin Bieber jednak będzie walczył z Tomem Cruise'em?

Jak podają jednak źródła bliskie plotkarskiemu TMZ, management artysty kontaktował się z różnymi osobami związanymi ze sportami walki i menadżerami Toma Cruise'a, żeby faktycznie spróbować ustawić walkę między młodym wokalistą, a doświadczonym aktorem. Scooter Braun (menadżer Biebera) miał się rzekomo spotkać z szefem WME Arim Emanuelem, żeby uzgodnić szczegóły walki.

Justin Bieber przyznał, że Tom Cruise "skopałby mu tyłek". Wycofał swoje wyzwanie
Justin Bieber przyznał, że Tom Cruise "skopałby mu tyłek". Wycofał swoje wyzwanie
Przeczytaj także Justin Bieber przyznał, że Tom Cruise "skopałby mu tyłek". Wycofał swoje wyzwanie

Rzekomo potem do konferencji dołączył jeszcze szef UFC Dana White, który był w 100% pewien, że zorganizowałby taką walkę. Stwierdził nawet, że byłby to "najprostsza rzecz do wypromowania w mojej karierze", która przy okazji zapewniłaby miliony dolarów federacji dosłownie w momencie ogłoszenia tego pojedynku.

Scooter Braun następnie potwierdził, że Bieber jest w 100% pewien, że chce walczyć z Cruisem, jeżeli aktor stwierdzi, że on również jest zainteresowany takim rozwiązaniem sprawy. TMZ twierdzi, że Braun był też przekonany, że 56-letni Tom Cruise byłby chętny na walkę z Justinem Bieberem, który jest młodszy od niego o 30 lat.

Cóż, na razie Tom Cruise jest zajęty przygotowywaniem filmu "Top Gun: Maverick", czyli kontynuacji przygód bohaterów z oryginalnego "Top Guna". Premiera sequela ma się odbyć 26 czerwca 2020 roku, a w obsadzie pojawią się m.in. Jon Hamm, Jennifer Connely, Miles Teller i powracający w roli Icemana Val Kilmer. 

Tagi: Tom Cruise