Tom Cruise został nazwany "ćwokiem" i oskarżony o kradzież papierosów w Irlandii

13.11.2019 14:49
Tom Cruise|undefined Fot. ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News

Aktor na początku lat 90. kręcił film "Za horyzontem", w którym towarzyszyła mu Nicole Kidman. Okazało się, że aktor przeżył ciekawą historię w trakcie zdjęć w Irlandii.

Tom Cruise niemalże cudem uniknął ataku kijkiem w irlandzkim pubie w latach 90. Cała sytuacja wynikła z tego, że został fałszywie oskarżony o kradzież papierosów. Ale po kolei, bo historia ma naprawdę wiele wątków. Historię o ataku na Cruise'a opowiedział polityk Michael Healy-Rae, który wystąpił niedawno w irlandzkim programie talk-show "Pat Kenny Show".

Tom Cruise prawie pobity w Irlandii w latach 90.

Cała sytuacja odbyła się na początku lat 90. Młody gwiazdor znajdował się wówczas w regionie Kerry w Irlandii. Kręcił tam bowiem z Nicole Kidman film "Za horyzontem". Pewnego dnia Cruise wybrał się lokalnego baru Loo Bridge w małym mieście obok Kilgarvan. Jak wspomina Healy-Rae:

Tego dnia, młody chłopiec i młoda dziewczyna pojawili się w pubie. Oboje mieli na sobie jeansy, okulary przeciwsłoneczne i opalone buźki. Przy barze siedział starszy facet o pseudonimie Ger The Manny. Wszyscy tam mieli jakieś ksywki. Na kontuarze trzymał swój kijek do chodzenia i spokojnie popijał małą szklankę Guinnessa.

Przeczytaj także

W pewnym momencie Cruise chciał nieco więcej lodu do swojej Coca-Coli Zero, więc pochylił się przez bar, by wyciągnąć lód z wiaderka znajdującego się po stronie barmana. Wtedy własnie doszło do sytuacji konfliktowej:

Ger wyskoczył ze swojego stołka, złapał kijek i próbował mu przywalić w środek dłoni. Nie trafił, więc w całym pubie mogliśmy usłyszeć głośne uderzenie, bo trafił w kontuar. Amerykaniec się przestraszył i powiedział, że pochylił się by wziąć trochę lodu. Ger The Manny mu nie uwierzył: "Ty gnojku! Próbowałeś ukraść fajki barmanowi!". 

Healy-Rae po chwili namysłu dodał, że Tom Cruise mógł mieć złamaną rękę przez bycie fałszywie oskarżonym o kradzież papierosków:

Jeśli Ger byłby bliżej o cal albo dwa, to mógłby połamać rękę Toma Cruisa, którego fałszywie oskarżył o kradzież papieroska. 

Na szczęście nikomu się nic nie stało. Tom Cruise niszczy za to swoje ciało dla naszej przyjemności, samemu wykonując niebezpieczne popisy kaskaderskie w serii "Mission: Impossible". 

Zobacz także: Top 16: Filmy, w których zagrał Tom Cruise

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.