Tom Felton udostępnił przesłodkie wideo sprzed lat z Emmą Watson i Danielem Radcliffem

02.10.2019 12:32
Tom Felton udostępnił przesłodkie wideo sprzed lat z Emmą Watson i Danielem Radcliffem Fot. kadr z wideo/instagram.com/t22felton

Aktor podzielił się ciekawym filmikiem zza kulis "Harry'ego Pottera" z gościnnym udziałem Emmy Watson i Daniela Radcliffe'a. Dzieciaki grały w łapki. Zobaczcie wideo.

Felton, który wcielał się w "rywala" Harry'ego Pottera, Draco Malfoya, podzielił się na Instagramie przesłodkim wideo sprzed lat. Materiał przedstawia nam trójkę Emma Watson-Tom Felton-Daniel Radcliffe. Wszyscy młodzi aktorzy są przebrani w swoje czarodziejskie stroje, a samo nagranie pochodzi z okresu pracy nad "Kamieniem filozoficznym", czyli pierwszą odsłoną przygód nastoletniego czarodzieja.

Tom Felton podzielił się wideo sprzed lat

Klip przedstawia nam zacięty pojedynek między Feltonem a Watson, którzy grają w... łapki. Radcliffe uważnie się przygląda całej sytuacji. W opisie możemy przeczytać krótką wiadomość "Mistrz #Slytherin", co oczywiście nawiązuje do domu Draco Malfoya w szkole Hogwart. Zobaczcie przesłodkie nagranie:

Przeczytaj także

Do nagrania odniosła się Emma Watson, która napisała w komentarzu, że pragnie przypomnieć, iż koniec końców, to właśnie ona wygrała całą konkurencję.

emma Fot. foto: instagram.com/t22felton

Pamiętajmy, że wciąż jest szansa na ponowne zobaczenie Feltona, Radcliffe'a i Watson w swoich najbardziej znanych rolach. Wszystko przez książkę "Harry Potter i Przeklęte Dziecko" J.K. Rowling, czyli scenariusz dramatu, który przedstawiał przyszłość Harry'ego.

Na razie nie ma planów na przygotowanie adaptacji filmowej, ale Watson przyznała, że chętnie wzięłaby udział w projekcie. Postawiła jednak jeden warunek - ma się to odbyć za 10 lat, gdy aktorka będzie w wieku Hermiony z książki. 

Zobacz także: "Harry Potter": Emma Watson i Tom Felton spotkali się po latach. Zobaczcie wspólne zdjęcie

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.