Tom Hanks i jego żona mają koronawirusa. Przeczytaj oświadczenie aktora

12.03.2020 07:52
Tom Hanks i Rita Wilson|undefined Fot. Li Ying/Xinhua News/East News

Jest pierwsze doniesienie o koronawirusie, który dotknął znaną osobę. Chodzi o Toma Hanksa, który wyznał, że on i jego żona są zarażeni COVID-19.

Liczba chorych na koronawirusa wciąż rośnie. Do zarażonych COVID-19 dołączyli Tom Hanks i jego żona Rita Wilson. Aktor przekazał tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Koronawirus - Tom Hanks i jego żona chorzy na COVID-19

Do tej pory mówiło się o tysiącach zachorowań, ale wśród ofiar nie było żadnej znanej osoby. Pojawiły się plotki o chorobie Jackiego Chana, ale na szczęście okazały się nieprawdziwe. 

Przeczytaj także

Powstał też fake news, według którego pierwszą znaną osobą zarażoną koronawirusem jest Daniel Radcliffe

Przeczytaj także

W rzeczywistości padło na Toma Hanksa i jego żonę Ritę Wilson. Aktor zamieścił na swoim Twitterze oficjalne oświadczenie dotyczące stanu zdrowia jego i jego partnerki. 

Cześć ludzie. Rita i ja jesteśmy w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli przeziębienie, bolały nas mięśnie. Rita miała dreszcze, które pojawiały się i przechodziły. Była też lekka gorączka. Żeby rozegrać to zgodnie z zasadami, poddaliśmy się badaniom na koronawirusa i okazało się, że wyniki były pozytywne. 

Cóż. Co robić dalej? Przedstawiciele służb medycznych mają swoje protokoły, których trzeba przestrzegać. Będziemy badani, poddani obserwacjom i wyizolowani na tak długo, jak wymagają tego zasady zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Nie za dużo tego, jak na jeden dzień, co? Będziemy informować świat na bieżąco. Trzymacie się. 

Hanks i jego żona byli w Australii, ponieważ Warner Bros. kręci obecnie film biograficzny o Elvisie Presleyu, w którym gra aktor. Okazuje się, że Hanks nie jest jedynym członkiem ekipy, który przeszedł pozytywnie test na koronawirusa. Jak podaje Deadline, twórcy wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali o wstrzymaniu prac nad filmem z powodu wykrycia COVID-19.

Przeczytaj także

To nie jedyne australijskie przedsięwzięcie, które przerwała epidemia. Z powodu koronawirusa wstrzymano również prace nad nowym sezonem "Riverdale"

Przeczytaj także

Zobacz też: Koronawirus może zarazić nawet 70% ludności? Naukowcy nie mają wątpliwości 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.