Tom Hanks i jego żona mają koronawirusa. Przeczytaj oświadczenie aktora

12.03.2020 07:52
Tom Hanks i Rita Wilson|undefined Fot. Li Ying/Xinhua News/East News

Jest pierwsze doniesienie o koronawirusie, który dotknął znaną osobę. Chodzi o Toma Hanksa, który wyznał, że on i jego żona są zarażeni COVID-19.

Liczba chorych na koronawirusa wciąż rośnie. Do zarażonych COVID-19 dołączyli Tom Hanks i jego żona Rita Wilson. Aktor przekazał tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Koronawirus - Tom Hanks i jego żona chorzy na COVID-19

Do tej pory mówiło się o tysiącach zachorowań, ale wśród ofiar nie było żadnej znanej osoby. Pojawiły się plotki o chorobie Jackiego Chana, ale na szczęście okazały się nieprawdziwe. 

Przeczytaj także

Powstał też fake news, według którego pierwszą znaną osobą zarażoną koronawirusem jest Daniel Radcliffe

Przeczytaj także

W rzeczywistości padło na Toma Hanksa i jego żonę Ritę Wilson. Aktor zamieścił na swoim Twitterze oficjalne oświadczenie dotyczące stanu zdrowia jego i jego partnerki. 

Cześć ludzie. Rita i ja jesteśmy w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli przeziębienie, bolały nas mięśnie. Rita miała dreszcze, które pojawiały się i przechodziły. Była też lekka gorączka. Żeby rozegrać to zgodnie z zasadami, poddaliśmy się badaniom na koronawirusa i okazało się, że wyniki były pozytywne. 

Cóż. Co robić dalej? Przedstawiciele służb medycznych mają swoje protokoły, których trzeba przestrzegać. Będziemy badani, poddani obserwacjom i wyizolowani na tak długo, jak wymagają tego zasady zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Nie za dużo tego, jak na jeden dzień, co? Będziemy informować świat na bieżąco. Trzymacie się. 

Hanks i jego żona byli w Australii, ponieważ Warner Bros. kręci obecnie film biograficzny o Elvisie Presleyu, w którym gra aktor. Okazuje się, że Hanks nie jest jedynym członkiem ekipy, który przeszedł pozytywnie test na koronawirusa. Jak podaje Deadline, twórcy wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali o wstrzymaniu prac nad filmem z powodu wykrycia COVID-19.

Przeczytaj także

To nie jedyne australijskie przedsięwzięcie, które przerwała epidemia. Z powodu koronawirusa wstrzymano również prace nad nowym sezonem "Riverdale"

Przeczytaj także

Zobacz też: Koronawirus może zarazić nawet 70% ludności? Naukowcy nie mają wątpliwości 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.