Tom Hanks miał polecieć w kosmos przed Williamem Shatnerem. Czemu się nie zgodził?

04.11.2021 15:08
Tom Hanks miał polecieć w kosmos przed Williamem Shatnerem. Czemu się nie zgodził? Fot. Invision/Invision/East News

Tom Hanks wyjawił, że dostał propozycję lotu w kosmos od Jeffa Bezosa, nim ten zwrócił się do Williama Shatnera. Dlaczego laureat Oscara nie skorzystał z okazji?

Tom Hanks mógł polecieć w kosmos przed Williamem Shatnerem

Tom Hanks dostał ofertę, by polecieć w kosmos z Jeffem Bezosem, ale nie chciał za to zapłacić. Aktor pojawił się w programie Jimmy'ego Kimmela, podczas którego wyjaśnił, że cena była po prostu zbyt wysoka - gwiazdor "Forresta Gumpa" wyjawił bowiem, że lot Blue Origin kosztowałby go 28 milionów dolarów. Potem dodał, że widzowie w domu sami mogą sobie sprawić podobne wrażenia za pomocą bujanych fotelów. 

Polecamy

William Shatner stwierdził, że przebywanie w kosmosie było niezwykle interesującym i przerażającym przeżyciem. Hanks uważa, że cena jest jednak za bardzo zaporowa: 

Tak, mogłem lecieć. Pod warunkiem, że zapłacę. To kosztuje chyba 28 milionów dolarów, czy coś w tym stylu. Nie jest źle Jimmy, naprawdę nie jest źle... Ale nie zapłacę 28 milionów baksów. Możemy sobie to wyobrazić nawet teraz - ile to trwało, jakieś 12 minut? Coś w ten deseń?

Następnie zaczął trząść swoim fotelem. Wideo z wywiadu zobaczycie poniżej:

Polecamy

Aktor przy okazji promował swój najnowszy film "Finch", który ma zadebiutować na Apple TV+ już 5 listopada 2021 roku. Poniżej możecie się zapoznać z opisem fabuły filmu:

Tom Hanks wciela się w Fincha, inżyniera i ocalałego po katastroficznym wybuchu na słońcu, który sprawił, że świat jest obecnie jednym wielkim pustkowiem. Ale Finch przez ostatnie 10 lat mieszkał w podziemnym bunkrze, gdzie razem ze swoim psem Goodyearem stworzyli swój własny świat.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.