Pogoda
24.04.2020 12:06

Tom Hanks odpowiedział na list 8-latka, który jest prześladowany w szkole

Fani aktora przez chwilę wstrzymali oddech, gdy okazało się, że Tom Hanks i jego żona zostali zarażeni koronawirusem. Na szczęście parze nic już nie grozi. W trakcie kwarantanny Hanks znalazł też czas na to, by przywrócić nadzieję jednemu ze swoich najmłodszych fanów.

Tom Hanks odpowiedział na list 8-latka, który jest prześladowany w szkole
foto: Invision/Invision/East News

Jak podaje australijski Nine News, 8-letni Corona De Vries z Australii napisał niedawno list zaadresowany do Toma Hanksa i jego żony Rity Wilson. Według raportu, chłopiec miał dwa główne powody takiej decyzji - przede wszystkim usłyszał o tym, że para zaraziła się koronawirusem, więc chciał się dowiedzieć, czy czują się dobrze i są już zdrowi. Drugi powód był nieco bardziej skomplikowany.

Tom Hanks odpowiedział na list 8-letniego chłopca

Chłopiec z powodu swojego imienia jest obecnie prześladowany w szkole. Dzieciaki, w typowy dla siebie sposób, przezywają go "koronawirusem". 8-latek przyznał w liście, że bardzo lubi swoje imię, ale boli go to, że inne dzieci się z niego naśmiewają. 

Ruszyły testy szczepionki na koronawirusa. Ponad 800 chętnych zgłosiło się do badania
Ruszyły testy szczepionki na koronawirusa. Ponad 800 chętnych zgłosiło się do badania
Przeczytaj także Ruszyły testy szczepionki na koronawirusa. Ponad 800 chętnych zgłosiło się do badania

Publikacja podzieliła się na swoich łamach bardzo ładną odpowiedzią Toma Hanksa na list 8-letniego Corony De Vriesa:

"

Drogi przyjacielu Corona, twoja historia spowodowała, że poczuliśmy się świetnie. Dziękuję, że się zainteresowałeś naszym losem i zachowałeś się jak prawdziwy przyjaciel - to właśnie oni powodują, że czujemy się lepiej, gdy jesteśmy w dołku. Jesteś pierwszą osobą o imieniu Corona, którą poznałem. Corona - to brzmi jak pierścień wokół słońca!

PS. Ty druha we mnie masz! "

Hanks wysłał 8-latkowi również maszynę do pisania marki... Corona. Aktor przyznał, że korzystał z niej w trakcie kwarantanny w Australii. Gwiazdor kina stwierdził, że maszyna mu się spodoba i wyjaśnił chłopcu, by poprosił rodziców o wytłumaczenie, jak to magiczne urządzenie działa. Zachęcił go również do tego, by użył jej do odpisania mu na list. 

Dlaczego 8-latek poprosił o poradę właśnie Toma Hanksa? Ponieważ Corona uwielbia "Toy Story" i Toma Hanksa w roli Chudego. 

Tom Hanks
Tom Hanks
Przeczytaj także Zdjęcia do filmu o Elvisie Presleyu zawieszone do odwołania. Wpływ na decyzję ma stan zdrowia Toma Hanksa
Tagi: News Tom Hanks