Tom Hanks zaśpiewał po polsku „Sto lat” w podzięce za Malucha

Robert Skowronski
09.06.2017 17:32
Tom Hanks zaśpiewał po polsku „Sto lat” w podzięce za Malucha Fot. kadr z wideo

W Polsce o Tomie Hanksie jest ostatnio głośniej za sprawą jego miłości do Fiata 126p, niż jego ról filmowych. Oto kolejny tego powód.

Pamiętacie słynną fotografię z Tomem Hanksem i Maluchem, która obiegła sieć? Później Monika Jaskólska z Bielska-Białej uruchomiła zbiórkę pieniędzy na zakup Fiata 126p, aby podarować go hollywoodzkiemu aktorowi. Akcja przebiegła pomyślnie i oto słynny Forrest Gump już wkrótce będzie mógł się cieszyć podarkiem z Polski.

Hanks jest oczywiście wdzięczny za ten mały wielki podarek, dlatego z okazji urodzin swojej darczyńcy postanowił złożyć jej życzenia. Oczywiście jak wie każdy obcokrajowiec „polska język, trudna język”, dlatego Tom Hanks miał tłumaczeniowe wsparcie ze strony Janusza Kamińskiego. To polski operator filmowy na stałe mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Ma on na koncie Oscara za zdjęcia do „Szeregowca Ryana” i „Listę Schindlera” oraz nominacje za „Lincolna”, „Czas wojny”, „Motyla i skafander”, a także „Amistad”.

Zobaczcie jak Tom Hanks poradził sobie z odśpiewaniem „Sto lat”:

Przypominamy, że za zebrane pieniądze Monika Jaskólska kupiła Malucha dla aktora, ale reszta środków została przeznaczone na cele charytatywne - na rzecz bielskiego Szpitala Pediatrycznego.

W rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim” Jaskólska zdradziła kiedy sława ekranu otrzyma swój prezent:

Menedżerce Toma Hanksa wysłałam informację, że 9 lipca 2017 chcę zaprezentować odnowione auto przeznaczone dla niego, bo tym samym chciałabym uczcić jego urodziny. Poinformowałam ją, że robimy w Bielsku-Białej bardzo dużą imprezę, że całe miasto chce na nią przyjść, że pokażemy Malucha, dzieciaki będą piekły ciasta i w ogóle będzie duża impreza.

To właśnie w odpowiedzi na tego maila kobieta otrzymała życzenia urodzinowe.

Ostatnim filmem, w którym mogliśmy oglądać Hanksa jest „Krąg”, gdzie pojawiła się także Emma Watson. Obraz w reżyserii Jamesa Ponsoldta to ekranizacja książki autorstwa Dave'a Eggersa.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.