Tom Hiddleston umieścił tajemnicze wideo w mediach społecznościowych. Czego dotyczy?

Natalia Hluzow
15.11.2018 14:42
Tom Hiddleston umieścił tajemnicze wideo w mediach społecznościowych. Czego dotyczy? Fot. ANTHONY HARVEY/AFP/EAST NEWS

Filmowy Loki rzadko komunikuje się z fanami za pośrednictwem Twittera. Tym bardziej zdziwił post umieszczony przez niego w połowie listopada 2018.

Tom Hiddleston, którego cały świat pokochał za rolę przebiegłego brata Thora, nie należy do gwiazd udzielających się ochoczo w mediach społecznościowych. W 2018 roku umieścił na Twitterze zaledwie dwa posty - jeden z nich dotyczył nadchodzącego serialu Marvela o Lokim, drugi zawiera natomiast tajemnicze wideo, z puentującym je hasłem "Betrayal" ("zdrada"). 

Tom Hiddleston - o co chodzi w wideo udostępnionym przez aktora?

Udostępniony przez Hiddlestona materiał trwa 1 minutę i ukazuje aktora kroczącego przed siebie oświetlanym neonami tunelem. Mężczyzna finalnie zatrzymuje się przed kamerą z wyrażającą cierpienie miną, a na ekranie pojawia się napis "Betrayal". Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Miłośnicy MCU od razu zaczęli oczywiście doszukiwać się związków wideo z postacią Lokiego, któremu - jak wiadomo - nie jest obce pojęcie zdrady. Okazało się jednak, że rozwiązanie tej zagadki jest bardzo prozaiczne.

Tom Hiddleston poza robieniem zjawiskowej, światowej kariery jako Loki w filmach Marvela, od lat występuje też na deskach brytyjskich teatrów, gdzie słynie m.in. ze swoich szekspirowskich ról. Wciela się też w jednego z głównych bohaterów w sztuce "Zdrada" autorstwa Harolda Pintera i to właśnie zapowiedzią tego spektaklu jest wideo opublikowane przez aktora. 

Tom Hiddleston - czy powróci w kolejnych filmach Marvela?

Fani filmowego Lokiego z pewnością woleliby, by aktor w zamieszczonym wideo zdradził wreszcie, czy Loki naprawdę zginął w "Infinity War" i czy powróci w "Avengers 4". Na te informacje przyjdzie nam jednak poczekać jeszcze kilka miesięcy. 4. część "Avengers" zadebiutuje w kinach z końcem kwietnia 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.