Tom Hiddleston ponownie wśród Avengers. Zobaczcie zdjęcia aktora z Hulkiem i Kapitanem Ameryką

25.11.2019 13:49
Foto: LFI/Photoshot/REPORTER/ EastNews|undefined Fot. LFI/Photoshot/REPORTER/ EastNews

Po sieci krążą zdjęcia odtwórcy roli Lokiego, który ponownie spotkał na swojej drodze członków drużyny Avengers.

Nowy Jork stał się ostatnio nowym domem dla Toma Hiddlestona. Odtwórca roli Lokiego powrócił do miasta, w którym siedem lat temu jego bohater rozpętał istne piekło na ziemi. Teraz ponownie stanął twarzą w twarz z członkami drużyny Avengers

Tom Hiddleston ponownie wśród Avengers

Tom Hiddleston rezyduje obecnie w Nowym Jorku, za sprawą broadwayowskiej sztuki, w której występuje. Korzystając z czasu wolnego aktor przechadzał się po ulicach miasta, gdzie natknął się na fałszywych Avengers. Mężczyźni przebrani za Kapitana Amerykę i Hulka zrobili sobie serię fotek z odtwórcą roli Lokiego. Zdjęcia rzecz jasna obiegły cały internet, ciesząc się popularnością wśród fanów Marvela.

Przeczytaj także

Tom Hiddleston powróci w roli boga podstępu w serialu "Loki", który powstaje na potrzeby serwisu streamingowego Disney +. Będziemy w nim śledzić losy tytułowego bohatera po wydarzeniach z "Avengers: Endgame", kiedy to skradł Tesseract i uciekł w siną dal. "Loki" zadebiutuje wiosną 2021 roku.

Zobacz też: "Loki" - do obsady serialu dołączyła Sophia Di Martino. Czy brat Thora zmieni płeć?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.