Tom Hiddleston zareagował na nagrania z castingu do roli Thora [WIDEO]

27.11.2019 11:01
Loki|undefined Fot. kadr z wideo/youtube.com

To, że Hiddleston starał się pierwotnie o rolę Thora jest wiedzą dość powszechną. Teraz aktor pierwszy raz zareagował publicznie na nagranie ze swojego castingu.

Filmy z serii "Thor" koncentrowały się głównie na konflikcie między braćmi Odinsonami - Thorem i Lokim. Chris Hemsworth i Tom Hiddleston są uznawani za idealnych aktorów do swoich ról, ale warto przypomnieć, że początkowo Brytyjczyk starał się o rolę Boga Piorunów. Nagranie pojawiło się w sieci i niedawno zareagował na nie sam Hiddleston.

Tom Hiddleston zareagował na swoje nagranie z castingu do roli Thora

Aktor pojawił się niedawno w "Tonight Show" z Jimmym Fallonem. W trakcie programu Hiddelston opowiedział historię swojego 3-miesięcznego przesłuchania do roli Thora, a następnie zareagował na nagranie z castingu. Aktor nie był specjalnie dumny ze swojego występu i stwierdził, że "rola trafiła w końcu do odpowiedniego człowieka". Zresztą zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Tom Hiddleston powróci do swojej roli w serialu "Loki", który ma opowiedzieć o bohaterze wciągniętym w różne konflikty ludzkości na przestrzeni naszej historii. Wiemy również, że serial będzie w jakiś sposób połączony z filmem "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". Serial ma zadebiutować na Disney+ już na początku 2021 roku. 

Zobacz: "Loki" - do obsady serialu dołączyła Sophia Di Martino. Czy brat Thora zmieni płeć?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.