Tom Holland pomógł kobiecie, która straciła przytomność w samolocie

27.06.2019 11:31
Tom Holland pomógł kobiecie, która straciła przytomność w samolocie Fot. Isabel Infantes/Press Association/East News

Tom Holland po raz kolejny udowodnił, że jest prawdziwym bohaterem zarówno na ekranie, jak i poza nim. Młody aktor pomógł ostatnio kobiecie, która zemdlała w samolocie.

W programie "Late Night With Seth Meyers" Tom Holland opowiedział o zdarzeniu, do którego doszło podczas jednej z jego ostatnich podróży samolotem. Odtwórca roli Spider-Mana pomógł wówczas kobiecie, która straciła przytomność w trakcie lotu. Udowodnił tym samym, że superbohaterem pozostaje nawet po zejściu z planu zdjęciowego.

Tom Holland pomógł kobiecie, która zemdlała w samolocie

Trasa promocyjna filmu "Spider-Man: Far From Home" trwa w najlepsze. Odtwórca głównej roli, Tom Holland, gościł ostatnio w programie "Late Night With Seth Meyers", gdzie opowiedział o zaistniałej sytuacji. Podczas jednej z podróży samolotem młody aktor został rozpoznany przez współpasażerów po tym, jak ruszył na pomoc kobiecie, która straciła przytomność.

Zauważyłem, że pewna młoda Pani ogląda "Spider-Man: Homecoming". I przyznaję, było to fajne uczucie. Powiedziałem wtedy do mojego brata: "Patrz! Ta kobieta ogląda mój film". Wtedy obok przeszła inna kobieta i stwierdziłem, że nie wygląda najlepiej. Po czym nagle usłyszałem głuchy odgłos, spojrzałem w lewo i zobaczyłem, że zemdlała tuż obok mnie. Kompletnie straciła przytomność. Podskoczyłem więc i próbowałem coś zrobić, choć jestem aktorem, nie lekarzem. Zacząłem ją pytać, czy wszystko w porządku i wzywać lekarza. Usunąłem jej włosy z twarzy, sprawdziłem drogi oddechowe i takie tam. W tym czasie kobieta, która oglądała mój film spojrzała na mnie i zapewne pomyślała "Rany, ten dzieciak nigdy nie przestaje".

Nie jest to pierwsza sytuacja, w której Tom Holland pokazał swoje bohaterstwo, również w prawdziwym życiu. Nie tak dawno temu pomógł jednemu z fanów, który został oblężony przez tłum, podczas jednego z konwentów. Kilka dni temu pojawił się również w londyńskim szpitalu dziecięcym, odziany w strój Spider-Mana.

Zobacz też: Spoiler-Man powrócił! Tom Holland zaspoilerował "Spider-Man: Far From Home"

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.