Pogoda
27.06.2019 15:00

Tom Holland zaliczył mokrą wpadkę podczas seansu "Star Wars"

Tom Holland - aktor, który zasłynął rolą Spider-Mana w filmach Marve Studios, wyznał, że podczas pierwszego seansu "Gwiezdnych Wojen" zmoczył się w spodnie.

Tom Holland
foto: Invision/Invision/East News

Już niedługo do kin wchodzi najnowszy film Marvela - druga część przygód młodego herosa, czyli "Spider-Man: Far From Home". Filmy dziejące się w MCU istnieją od ponad 10 lat, co oznacza, że wychowały już jedno pokolenie widzów. Dla niektórych odbiorców są tym, czym dla starszych fanów kina produkcje takie jak na przykład "Gwiezdne Wojny". Kosmiczna saga w przeciwieństwie do produkcji Marvel Studios została rozbita na trzy trylogie. Między nimi istnieją dość długie odstępy czasowe, dzięki czemu "Star Wars" ogląda kilka generacji fanów. Należy do nich Tom Holland - odtwórca Spider-Mana.

Tom Holland - wpadka aktora podczas seansu "Gwiezdnych Wojen"

W związku z promocją nadchodzącej produkcji Marvel Studios Tom Holland, Zendaya, Samuel L. Jackson, Jake Gyllenhaal i Jacob Batalon udzielili wywiadu Seanowi O’Connellowi z Cinema Blend. Aktorzy zostali zapytani o swoje pierwsze wspomnienia związane z wizytą w kinie. Okazuje się, że pierwszym filmem Hollanda był I epizod "Gwiezdnych Wojen". Prequel trafił do kin w 1999 roku. Aktor miał wtedy 4 lata. Produkcja na tyle podobała się Hollandowi, że... zmoczył spodnie.

Powód wpadki był prozaiczny - Holland nie chciał przegapić żadnego fragmentu "Mrocznego widma". To się nazywa prawdziwe oddanie i poświęcenie! Co najzabawniejsze Holland cały seans spędził na kolanie swojego dziadka, więc "mokra przygoda" nie obyła się bez ofiar. Mamy nadzieję, że przed seansem "Avengers: Endgame" aktor udał się do toalety.

Aldo Jones/YouTube
Aldo Jones/YouTube
Przeczytaj także Tobey Maguire, Tom Holland i Andrew Garfield w Dziwnym Zwiastunie "Spider-Man: Far From Home"

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Na szczęście najnowszy film Marvel Studios nie jest tak długi jak 4. część "Avengers". Produkcja trwa tylko trochę ponad dwie godziny, więc nawet osoby o słabych pęcherzach nie powinny mieć problemu z wytrzymaniem do samego końca napisów. "Spider-Man: Far From Home" wejdzie do kin już 5 lipca 2019 roku.

Zobacz też: "Spider-Man: Far From Home" - czy w filmie są sceny po napisach? 

Tagi: Spider-Man Tom Holland Marvel Star Wars Spider-Man: Far From Home