Pogoda
20.03.2020 13:36

Tomb Raider za darmo. Gra, która powstrzymywała przed wyjściem na imprezę sylwestrową

Zostać w domu – ten apel można usłyszeć wszędzie. Square Enix, wydawca gry Tomb Raider, postanowiło pomóc w podjęciu słusznej decyzji. Grę pokazująca pierwsze przygody Lary Croft można zdobyć za darmo na Steamie w dniach 20-24 marca 2020.

Tomb Raider
foto: materiały prasowe Square Enix

Tomb Raider to jedna z najbardziej znanych serii gier w historii. Przygody wojowniczej archeolog były jednymi z pierwszych gier pokazujących możliwości oferowane przez twójwymiarowe światy. Popularność Lara Croft zawdzięcza także wyjątkowo hojnej wyobraźni grafika.

Do klasyki polskiego internetu przeszła sonda, podczas której pytany o plany na spędzenie Sylwestra młody mężczyzn odpowiada, że „będzie grał w grę”. W jaką? Oczywiście w Tomb Raidera.

Paweł Jumper
Paweł Jumper
Przeczytaj także 16-latek chciał powtórzyć wyczyn Pawła Jumpera. Nie żyje

Wszyscy chętni będą mogli przekonać się na własne skórze, czy romans z Larą jest wystarczająco emocjonujący, żeby wybić z głowy chęci wychodzenia z domu. Od godz. 18:00 20 marca 2020 przez cztery dni grę można będzie bowiem przypisać za darmo do swojego konta na Steamie.

Tomb Raider za darmo na Steamie. Zostań w domu i zagraj

Tomb Raider z 2013 roku to powrót do świata znanego z wcześniejszych przygód Lary Croft. A właściwie późniejszych, bo twórcy skoncentrowali się na pokazaniu narodzin postaci twardej archeolożki.

"

Gra Tomb Raider przedstawia historię pochodzenia Lary Croft oraz jej przemianę z młodej dziewczyny w twardą kobietę, walczącą o przetrwanie. Korzystając jedynie ze swojego instynktu i zdolności przekraczania granic ludzkich możliwości, Lara musi walczyć, aby odkryć mroczną historię zapomnianej wyspy i wyrwać się z jej uścisku. "

Aby otrzymać Tomb Raider za darmo, wystarczy dodać ją do biblioteki w czasie trwania promocji. Gra zostanie do niej przypisana na stale.

Zobacz także: Minister zdrowia Łukasz Szumowski: dziesiątki tysięcy chorych i setki zgonów, jeśli będziecie wychodzić z domu 

Co będziecie robić w koronawirusa?

Tagi: Newsy Tomb Radier koronawirus