Pogoda
01.03.2016 16:01

TOP 10 wyobrażeń fanów o iPhone 7

Następna generacja smartfonów iPhone zostanie pokazana przez Apple pod koniec 2016 roku. Nie przeszkadza to jednak fanom marki w snuciu marzeń na temat rewolucyjnych – i niemożliwych do zrealizowania – rozwiązań technologicznych, które miałyby zostać zastosowane w przyszłym telefonie.

TOP 10 wyobrażeń fanów o iPhone 7
foto: kadr z wideo

Pojawiające się do tej pory przecieki dotyczące modelu iPhone 7 nie stanowią zbyt dobrej pożywki dla wyobraźni fanboyów Apple, dlatego też część z nich postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Owocem są wizualizacje, które są projekcją najdzikszych technologicznych pragnień miłośników sprzętu spod znaku jabłka.

10. Zakrzywiony ekran

Skoro przyjęło się w Samsungu Galaxy S6 Edge, dlaczego Apple miałoby być gorsze? Powinno być przecież lepsze. Zamiast więc dotyczyć tylko krawędzi, niech krzywizna obejmie cały wyświetlacz - w technologicznej wojnie nie ma miejsca na półśrodki.

A gdyby tak iPhone 7 był owalny? Zakrzywiony ekran i zakrzywiona pokrywa to nawet większy cios w Samsunga. Honor Apple uratowany!

9. Zakrzywiony ekran – wersja Pro

Nie po to Apple patentowało zakrzywione rogi w swoich urządzeniach, żeby z nich szybko rezygnować. Prawdziwi fani jabłek pamiętają o charakterystycznym designu i w swoich marzeniach uwzględniają także cechy rozpoznawcze marki.

Ekran wygląda już całkiem dobrze, ale wciąż brakuje cechy, która byłaby zabójcza dla konkurencji. A może by tak umieścić w obudowie 6 głośników? Tak, teraz projekt jest kompletny.

8. Tak wygląda prawdziwy zakrzywiony ekran!

Apple słynie z wizjonerstwa, dlaczego więc marząc ograniczać się do tego co dostępne tu i teraz? Zakrzywiony ekran to zbyt mała innowacja (na dodatek używana już przez kogoś innego) – ale rozwijalnego wyświetlacza nikt jeszcze nie pokazał.

Wystarczy kilka sekund, żeby powiększyć telefoniczny ekran iPhone 7 do rozmiarów tabletu. Misternie zaprojektowany mechanizm, wykorzystujący mocne i lekkie włókna węglowe, dodaje smartfonowi ekskluzywności i jeszcze mocniej plasuje go na półce Premium.

7. Ramki to relikt przeszłości

Zakrzywiony ekran był już w Samsungu, nie jest to więc pomysł, który ma przed sobą przyszłość. Zamiast tego Apple powinno skoncentrować się na tym co ważniejsze – wyeliminowaniu ramek otaczających wyświetlacz. Bocznych, górnej i dolnej właściwie też.

Panel zajmujący całą powierzchnię przodu telefonu to innowacja na miarę Apple. Pamiętano nawet o zostawieniu przerwy na głośnik!

6. Ekran jest passé – myślmy inaczej!

Apple, postrzegane jako wyjątkowa marka, nie może dzielić tych samych rozwiązań technicznych co inni producenci. Wszyscy stosują w swoich smartfonach ekrany, iPhone 7 musi więc iść o krok dalej. Projektor – tego jeszcze w telefonach nie było!

A właściwie, dlaczego się ograniczać? Niech to będą trzy projektory! W ten sposób, oprócz wyświetlania zewnętrznego ekranu, będzie można uwieść użytkowników biznesowych wirtualną fizyczną klawiaturą.

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Apple TOP