Tornado krwiożerczych komarów na Syberii. Nagranie przeraża [WIDEO]

23.07.2021 13:46
Tornado krwiożerczych komarów na Syberii. Nagranie przeraża [WIDEO] Fot. shutterstock

Syberię nawiedził istny komarodedon. Hordy komarów tworzą prawdziwe tornada złożone z milionów tych krwiożerczych zwierząt. Nagrania tego fenomenu przerażają.

Często narzekamy na komary, które uprzykrzają nam wakacyjne wojaże. Jednak sytuacja w Polsce jest niczym w porównaniu z tym co na co dzień spotyka mieszkańców Syberii. Mieszkańcy Kamczatki muszą sobie radzić z hordami krwiożerczych komarów, które grupują się w istne tornada.

Tornado krwiożerczych komarów na Syberii

Mali krwiopijcy tworzą specyficzne wiry podczas tańca godowego. Komary płci męskiej oplatają i krążą bowiem wokół komarzyc. Samica następnie składa jaja, z których może wykluć się nawet 300 kolejnych komarów. Tak właśnie tworzą się prawdziwe tornada komarów, które można zobaczyć na przerażających nagraniach z tego rejonu świata.

Polecamy

Niestety syberyjskie komary są bardzo często odporne na wszelkie środki owadobójcze, a swoje ofiary potrafią pogryźć nawet przez grubą odzież.

Na całym świecie istnieje ponad trzy i pół tysiąca gatunków komarów. W Polsce występuje ich aż 47 z nich. Wszystkie dają się nam bardzo we znaki, ale patrząc na powyższe filmiki, możemy czuć szczęściarzami. Nasze komary to łagodne stworzonka w porównaniu ze spragnionymi krwi krwiożerczymi bestiami z Syberii
Źródło: TwojaPogoda.pl / RT.

Zobacz również:  Jasnowidz Krzysztof Jackowski o upadku PiS i czwartej fali koronawirusa. "Najbliższe miesiące będą bardzo ważne"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.