Pogoda
24.08.2020 09:43

Tragiczny wypadek w McDonald's w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nie żyje 31-letnia kobieta

W jednej z restauracji McDonald's doszło do tragicznego zdarzenia. 31-latka została przygnieciona regałem chłodni - niestety nie przeżyła.

Mc Donald's
foto: shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Do tragicznych wydarzeń doszło w jednej z najpopularniejszych restauracji sieciowych - McDonald's w Ostrowcu Świętokrzyskim. W nocy z soboty na niedzielę 23 sierpnia młoda kobieta została przygnieciona przez regał chłodni znajdującej się w lokalu. 31-latka zmarła na miejscu.

Tragedia w McDonald's. Nie żyje 31-letnia kobieta

Jak donosi echodnia.eu, na miejscu wypadku szybko pojawili się policjanci, ratownicy medyczni i strażacy. Niestety próby ratunku kobiety nie odniosły pozytywnego skutku. Reanimacja nie pomogła, a kobieta zmarła.

plaża nad Bałtykiem
plaża nad Bałtykiem
Przeczytaj także Górnicy wyjechali nad morze i stworzyli ognisko koronawirusa. Planują kolejne wycieczki

Jak cytuje rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, Beatę Grubner portal Echodnia.eu:

"

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31- letnia pracownica wykonywała jakieś obowiązki w chłodni, kiedy z nieustalonych jeszcze przyczyn, przewrócił się na nią regał z produktami. Kobietę znalazł inny pracownik po około 10 minutach i wezwał na pomoc służby ratunkowe. "

Na miejscu zdarzenia pojawiła się wkrótce także Państwowa Inspekcja Pracy oraz policyjni technicy i prokurator. Restauracja pozostała nieczynna, a służby ustalają przyczyny tragicznego wydarzenia.

rozpoczęcie roku szkolnego
rozpoczęcie roku szkolnego
Przeczytaj także Nie puścisz dziecka na lekcje z obawy przed zarażeniem? Zapłacisz 10 000 kary za naruszenie obowiązku szkolnego