Pogoda
15.11.2018 14:59

Twarz Meghan Markle trafiła na prezerwatywy. Co na to rodzina królewska?

Brytyjska rodzina królewska i jej najnowszy nabytek w postaci aktorki Meghan Markle cieszą się ogromną popularnością. Miłość do żony księcia Harry'ego udowodniono, ozdabiając paczkę prezerwatyw wizerunkiem nowej księżnej Sussexu.

Meghan Markle
foto: Men's Health/YouTube

Meghan Markle - żona księcia Harry'ego wywołała już kilka kontrowersji. Ich związek nazywany jest współczesnym mezaliansem, rodzice nowej księżnej Sussexu chcieli za pieniądze wyjawić jej "mroczne sekrety z przeszłości" brytyjskim tabloidom, a poza tym w serialu "90210" zagrała w scenie seksu oralnego. To jednak nie koniec rewelacji i powodów do zmartwień królowej Elżbiety. Okazuje się jednak, że na rynku pojawiły się prezerwatywy ozdobione wizerunkiem twarzy Markle.

Meghan Markle na opakowaniu prezerwatyw

Media społecznościowe obiegł screen, na którym widzimy opakowanie kondoma. Widnieje na nim grafika przedstawiająca twarz żony księcia Harry'ego. Na pierwszy rzut oka nie widać aż tak dużego podobieństwa. Jednak hasło widniejące na opakowaniu sugeruje, czyja podobizna zdobi prezerwatywę.

Pritn screen z Instagram

Slogan brzmi: "This condom really suits me", co dosłownie można przetłumaczyć jako "Ten kondom naprawdę mi pasuje". Jednak w haśle ukryto grę słów nawiązującą do jednej z najsłynniejszych ról Meghan Markle. Chodzi o występ w serialu "W garniturach", którego tytuł po angielsku to "Suits". Markle wcielała się w nim w Rachel Zane. W tej produkcji również zdarzyło jej się wystąpić w scenach seksu.

To nie pierwszy raz, kiedy wizerunek Markle trafił na paczkę prezerwatyw. Tuż po ślubie Harry'ego i Meghan w sprzedaży pojawiły się ekskluzywne kondomy o nazwie Crown Jewels. Wydano je jako pamiątkę po tym niecodziennym wydarzeniu. Na pudełku z Crown Jewels pojawiło się wspólne zdjęcie nowożeńców. Produkt zawierał dodatek w postaci pozytywki z melodiami "God Save the Queen" i "Star Spangled BannerRead".

Biorąc, po uwagę fakt, że Meghan Markle jest obecnie w ciąży, prezerwatywy z jej wizerunkiem wydają się kiepskim pomysłem. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób na nowy produkt zareagowała rodzina królewska, ale zapewne jej członkowie nie będą zadowoleni. Meghan Markle nie jest jedyną osobą związaną ze światową polityką, która trafiła na paczkę kondomów. Twarzą antykoncepcji został również Władimir Putin.