Pogoda
16.04.2019 14:22

Twórcy Borderlands 3 ukryli sekrety na oficjalnej grafice okładki

Jeszcze do niedawna nie mieliśmy nawet pojęcia, że powstaje Borderlands 3, a teraz gra może spędzać nam sen z powiek – twórcy przyznali, że w grafice okładkowej zamieścili kilka sekretów czekających na odkrycie przez graczy.

Borderlands 3
foto: kadr z wideo

Gracze, zupełnie tak jak miłośnicy filmów, są naprawdę dobrzy w teoriach – szczególnie, gdy mowa jest o wyczekiwanym z niecierpliwością tytule.

W świecie kina jest to film „Avengers: Endgame”, co do którego powstało chyba więcej przewidywań dotyczących rozwoju fabuły, niż zobaczył ich Doktor Strange przed walką z Thanosem.

Foto: materiały promocyjne
Foto: materiały promocyjne
Przeczytaj także "Avengers: Endgame" - najbardziej absurdalne teorie związane z produkcją Marvela

Teorie i domysły nie są jednak tylko domeną kinomaniaków – także gracze potrafią poddać szczegółowej analizie zwiastuny i grafiki z nadchodzących gier, żeby przekonać się, czego mogą się spodziewać.

Twórcy Borderland 3 wiedząc o takich zapędach fanów postanowili dać im trochę dodatkowej rozrywki i ukryli na grafice okładkowej swojej gry kilka sekretów, które czekają na odkrycie. Jeśli chcecie przetestować swoją spostrzegawczość, możecie zrobić to oglądając obraz w wysokiej rozdzielczości – wystarczy otworzyć w nowym oknie przeglądarki poniższą grafikę.

borderlands_3_okladka_02
borderlands
borderlands
Przeczytaj także Borderlands 3 na oficjalnym trailerze - kiedy zagramy? [WIDEO]

Borderlands 3 – prezentacja rozgrywki 1 maja 2019

Gracze pasjonujący się Borderlands 3 mogą ponadto przeglądać klatka po klatce oficjalny zwiastun – jeśli będzie się to robiło wystarczająco uważnie, można odkryć kody odblokowujące dodatkowe wyposażenie w Borderlands 2.

Na następne niespodzianki trzeba poczekać do 1 maja 2019 – na ten dzień zapowiedziano pierwszą prezentację rozgrywki Borderlands 3 i można się spodziewać, że nie obędzie się bez podobnych smaczków.

Zobacz także: >> Reżyser Lego: Batman stworzy kinową adaptację gry Borderlands? <<

Premiera Borderlands 3 zapowiedziana jest na wrzesień 2019 roku.

Znaleźliście coś ciekawego na okładce?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry