Twórcy "Call of Duty: Modern Warfare" rozdają zwolnienia lekarskie z okazji premiery gry

25.10.2019 11:50
Kadr z gry Call of Duty: Modern Warfare|undefined Fot. kadr z gry "Call of Duty: Modern Warfare"

W piątek 25 października 2019 roku do sprzedaży trafiła gra "Call of Duty: Modern Warfare". Z tej okazji twórcy postanowili rozdawać "oficjalne" zwolnienia lekarskie.

"Call of Duty: Modern Warfare" jest już dostępne dla wszystkich użytkowników Playstation 4, Xbox One oraz komputerów osobistych. Premiera odbyła się punkt o północy z czwartku na piątek 25 października i miliony osób spędziły długie godziny na graniu w nowe dzieło od Activision. W związku z tym, wiele osób może spędzić dzisiejszy dzień na zwolnieniu lekarskim lub (zwłaszcza ci młodsi) udając przed rodzicami chorobę. 

Call of Duty: Modern Warfare - darmowe zwolnienie lekarskie

Z pomocą idzie też sam Activision. Twórcy nowego CoD-a udostępnili bowiem na swoim Twitterze oficjalne zwolnienie lekarskie, które ma nas "upoważniać" do bezproblemowego opuszczenia pracy lub szkoły. Oczywiście zwolnienie na pewno nie zadziała i nikogo nie przekona, ale hej - liczy się gest. A ten jest naprawdę szczodry. I jednocześnie zabawny. Zobaczcie:

Dla tych, którzy mogą to przeczytać - piszę to, ponieważ uważam, iż (wpisz imię tutaj) powinien być zwolniony ze wszystkich obowiązków od godziny 0:01 dnia 25 października 2019 roku. Okoliczności ich nieobecności są tajemnicą, więc osoba nie powinna być pytana o cokolwiek ze względu na wysoce wrażliwy charakter jej działalności w trakcie wspomnianego okresu.

Przeczytaj także

Pierwsze godziny nowego "Modern Warfare" okazały się być nieco problematyczne - jak podają gracze, serwery nie poradziły sobie z ilością chętnych i przez pewien czas gra nie była dostępna dla tych najbardziej oddanych fanów. Na szczęście wygląda na to, że sytuacja została opanowana.

Natomiast dla tych, którym nie udało się wziąć wolnego w piątek, mamy słowa pocieszenia - nie martwcie się, nie jesteście sami.

Zobacz także: Call of Duty Mobile za darmo również na PC

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.