Twórcy "Call of Duty: Modern Warfare" rozdają zwolnienia lekarskie z okazji premiery gry

25.10.2019 11:50
Kadr z gry Call of Duty: Modern Warfare|undefined Fot. kadr z gry "Call of Duty: Modern Warfare"

W piątek 25 października 2019 roku do sprzedaży trafiła gra "Call of Duty: Modern Warfare". Z tej okazji twórcy postanowili rozdawać "oficjalne" zwolnienia lekarskie.

"Call of Duty: Modern Warfare" jest już dostępne dla wszystkich użytkowników Playstation 4, Xbox One oraz komputerów osobistych. Premiera odbyła się punkt o północy z czwartku na piątek 25 października i miliony osób spędziły długie godziny na graniu w nowe dzieło od Activision. W związku z tym, wiele osób może spędzić dzisiejszy dzień na zwolnieniu lekarskim lub (zwłaszcza ci młodsi) udając przed rodzicami chorobę. 

Call of Duty: Modern Warfare - darmowe zwolnienie lekarskie

Z pomocą idzie też sam Activision. Twórcy nowego CoD-a udostępnili bowiem na swoim Twitterze oficjalne zwolnienie lekarskie, które ma nas "upoważniać" do bezproblemowego opuszczenia pracy lub szkoły. Oczywiście zwolnienie na pewno nie zadziała i nikogo nie przekona, ale hej - liczy się gest. A ten jest naprawdę szczodry. I jednocześnie zabawny. Zobaczcie:

Dla tych, którzy mogą to przeczytać - piszę to, ponieważ uważam, iż (wpisz imię tutaj) powinien być zwolniony ze wszystkich obowiązków od godziny 0:01 dnia 25 października 2019 roku. Okoliczności ich nieobecności są tajemnicą, więc osoba nie powinna być pytana o cokolwiek ze względu na wysoce wrażliwy charakter jej działalności w trakcie wspomnianego okresu.

Przeczytaj także

Pierwsze godziny nowego "Modern Warfare" okazały się być nieco problematyczne - jak podają gracze, serwery nie poradziły sobie z ilością chętnych i przez pewien czas gra nie była dostępna dla tych najbardziej oddanych fanów. Na szczęście wygląda na to, że sytuacja została opanowana.

Natomiast dla tych, którym nie udało się wziąć wolnego w piątek, mamy słowa pocieszenia - nie martwcie się, nie jesteście sami.

Zobacz także: Call of Duty Mobile za darmo również na PC

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.