Twórcy Cyberpunka 2077 przeprosili graczy za problemy z grą. Obiecali poprawki i bezproblemowe zwroty pieniędzy

14.12.2020 14:12
Twórcy Cyberpunka 2077 przeprosili graczy za problemy z grą. Obiecali poprawki i bezproblemowe zwroty pieniędzy Fot. materiały prasowe/CD Projekt

CD Projekt RED przeprosił graczy za Cyberpunka 2077. Chodzi oczywiście o jego problemy z bugami i optymalizacją, a nie o samą grę. Obiecali już poprawki, poprosili o cierpliwość, a także zaoferowali zwroty pieniędzy za tytuł.

CD Projekt RED przeprosił graczy za stan techniczny Cyberpunka 2077

Jeszcze kilka godzin temu informowaliśmy was, że Sony, Steam i inne cyfrowe sklepy bezproblemowo oddają pieniądze za Cyberpunka 2077. Wygląda na to, że był to w pewien sposób "odgórny" przekaz od CD Projektu RED, który na łamach swoich mediów społecznościowych wydał oficjalne oświadczenie w sprawie premiery gry.

Polecamy

Twórcy przeprosili w nim za to, że nie pokazywali materiałów promocyjnych z konsol PS4 i Xbox One, co nie pozwoliło klientów na podjęcie w pełni świadomej decyzji dot. kupna Cyberpunka 2077. Jak sami stwierdzili, powinni bardziej zwrócić uwagę na poprawienie wersji na starsze konsole.

Obiecali również patche, które mają poprawić rozgrywkę, a także poinformowali o bezproblemowych zwrotach pieniędzy za kupienie Cyberpunka 2077. Te można realizować za pośrednictwem Steama, PS Store, czy Xbox Marketplace. Jeśli zakupiliście produkcje z innych źródeł, należy zwrócić się do sklepów, w których kupiliście swoje egzemplarze (chodzi zarówno o wersje cyfrowe, jak i fizyczne).

Polecamy

Jeśli będziecie mieli z tym jakieś problemy, CDPR poprosił o wysyłanie maili pod adres helpmerefund@cdprojektred.com.

Poniżej możecie się zapoznać z całym oświadczeniem wydanym przez CD Projekt RED:

Z oświadczenia dowiadujemy się również, że w ciągu kilku dni udostępniony będzie kolejny patch, mający na celu poprawienie optymalizacji produkcji. Kolejne, dużo większe poprawki zostaną wprowadzone kolejno w styczniu i lutym 2021 roku. Więcej szczegółów dotyczących tego, co konkretnie zostanie naprawiane w ciągu następnych miesięcy, poznamy bliżej ich debiutu.

CDPR zachęcił oczywiście graczy do tego, by nie pozbywali się swoich egzemplarzy i poczekali na nadchodzące poprawki. Na koniec doprecyzował również, że gra w wersji na komputery również będzie systematycznie poprawiana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.