Polacy chcieli być Rage Against The Machine, a zostali Rage Against The Chachary

Kamil Kacperski
23.02.2019 11:27
Polacy chcieli być Rage Against The Machine, a zostali Rage Against The Chachary Fot. kadr z wideo

Gną się kolana się i walą tynki, gdy do kotleta przygrywa Jakub Józefowicz z kapelą - tak utwór "Rage Against The Chachary" zapowiadają dystrybutorzy filmu "Planeta Singli 3".

Disco-polo i piosenki biesiadne - strzeżcie się. Nadchodzi folkowo-metalowy hit! Sezon ślubny jeszcze dobrze się nie rozpoczął, a w sieci już pojawił się utwór, który będzie gościł na każdym przyjęciu weselnym w tym roku! "Rage Against The Chachary" czyli metalowa wariacja na temat biesiadnych "Chacharów" podbiła serca widzów w "Planiecie Singli 3". Teraz utwór w wykonaniu Jakuba Józefowicza jest już dostępny na YouTube. Niech szalona impreza trwa do rana, a chachary żyją i rozkręcą każde weselicho! Kto jeszcze nie widział filmu, niech szybko nadrobi zaległości!

Polacy chcieli być jak Rage Against The Machine

Takimi słowami utwór "Rage Against The Chachary" zapowiadają dystrybutorzy filmu "Planeta Singli 3". Szczerze mówiąc, nie wiemy, co jeszcze możemy napisać na temat tego wiekopomnego dzieła polskiej twórczości audio-wizualnej. Po prostu posłuchajcie:

Przeczytaj także

Przy tworzeniu "Rage Against The Chachary" udział brali:

  • wokal: Jakub Józefowicz
  • instrumenty klawiszowe, perkusja: Jacek Tarkowski
  • gitara basowa: Błażej Chochorowski
  • gitara: Łukasz Targosz
  • chórki: Szakuł Szograt
  • aranżacja: Jacek Tarkowski, Łukasz Targosz

Według słownika języka polskiego, "chachar" jest to m.in. chuligan. Z całą pewnością można zatem nazwać wspomnianych panów zespołem stworzonym przez chacharów. Jako fani Rage Against The Machine jesteśmy zmuszeni powiedzieć "nie". Jako fani "Chacharów" jesteśmy zmuszeni powiedzieć "nie". To nie jest nawet tak złe, że aż śmieszne. To jest po prostu tragiczne. Jeżeli będziecie mieli niedługo wesele i ktoś z waszych znajomych poprosi o puszczenie "Rage Against The Chachary", to zróbcie sobie przysługę i wyrzućcie taką osobę z imprezy, zerwijcie z nią kontakt i udawajcie, że nigdy jej nie poznaliście. A dla zainteresowanych: "Planeta Singli 3" jest w polskich kinach od 8 lutego 2019 roku.  

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.