Twórcy „Spider-Mana” na PS4 potwierdzili, że w grze pojawi się strój Iron Spider

Kamil Kacperski
26.04.2018 15:04
Twórcy „Spider-Mana” na PS4 potwierdzili, że w grze pojawi się strój Iron Spider Fot. kadr z wideo

Insomniac Games ujawnili, że gracze będą mieli okazję przywdziać również strój domowej roboty, znany z „Kapitana Ameryki: Wojny domowej” oraz „Spider-Mana: Homecoming”.

Kilka dni przed amerykańską premierą „Avengers: Infinity War”, studio Insomniac Games zaprezentowało kolejne opcjonalne stroje dla Spidey'ego, które pojawią się w ich nadchodzącej grze przeznaczonej na konsole PS4. Tym razem pokazali kostium Iron Spider, przygotowany specjalnie dla Petera Parkera przez jego dobrego kolegę, Tony'ego Starka (Iron Mana). Jak sami napisali w zwiastunie, strój jest inspirowany nadchodzącą produkcją Marvel Studios.

Twórcy pozwolą jednak graczom również na powrót do początków kariery Petera wraz z domowej roboty kostiumem, który fani filmów skojarzą z „Kapitanem Ameryką: Wojną domową” oraz „Spider-Manem: Homecoming”:

foto: kadr z wideo Fot. foto: kadr z wideo

Iron Spider w Spider-Manie na PS4

Tym samym świeżo ogłoszone kostiumy dołączają do zapowiedzianych wcześniej „skórek”, wśród których znajdują się: zaawansowany kostium (z białym logiem pająka na klatce piersiowej), czarny strój, Spider-Man Noir (pajączek ubrany w czarną skórę i gogle), a także tzw. Spider-Punk. Sami twórcy twierdzą, że strojów jest „za dużo”. Poniżej możecie zobaczyć dotychczas ogłoszone kostiumy w akcji:

Fani nadal czekają na więcej strojów inspirowanych komiksami - pierwsze na myśl przychodzą kostiumy Iron Spider z komiksów „Civil War”, czy czarno-czerwony uniform Milesa Moralesa, czyli Ultimate Spider-Mana. Na razie jednak trzeba cierpliwie czekać na kolejne ogłoszenia twórców.

„Spider-Man” pojawi się w sprzedaży już 7 września 2018 roku. Gra ukaże się na konsolę PlayStation 4 oraz jej mocniejszą wersję, czyli PlayStation 4 Pro.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.