Twórcy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczczą pamięć Pawła Królikowskiego. Poświęcą zmarłemu 1. odcinek nowego sezonu

05.03.2020 14:12
Paweł Królikowski|undefined Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Premierowy odcinek najnowszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmieni swoją formułę. Twórcy chcą oddać hołd zmarłemu jurorowi programu, Pawłowi Królikowskiemu.

Zmarły niedawno aktor Paweł Królikowski poza swoją karierą filmową i teatralną miał na koncie również współpracę z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Artysta od 2014 roku zasiadał w jury popularnego programu i oceniał występy wykonawców wcielających się w ikony muzyki. W związku z wieloletnią współpracą twórcy show postanowili uczcić aktora.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Odcinek dla Pawła Królikowskiego

7 marca 2020 roku rozpocznie się 13. już edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Premierowy odcinek został nagrany już jakiś czas temu, jednak twórcy show zdecydowali się na zmianę jego formuły. Program ostatecznie ma oddawać hołd zmarłemu jurorowi, Pawłowi Królikowskiemu, który był związany z "Twoją Twarzą" od pierwszych odcinków. Informację potwierdził prowadzący show, Maciej Dowbor w rozmowie z PAP Life:

Pierwsze trzy odcinki zostały zrobione już dawno temu, jeszcze przed śmiercią Pawła. Byliśmy wtedy święcie przekonani, że ta historia będzie jednak miała swój happy end, życzyliśmy Pawłowi, by wrócił do zdrowia. Tak się niestety nie stało. W tej chwili przygotowane są elementy w programie, które pozwolą oddać mu cześć i chwałę.

Przeczytaj także

Paweł Królikowski nie żyje

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 w godzinach porannych. Ceniony polski aktor odszedł po długiej walce z chorobą neurologiczną. W 2016 roku artyście usunięto tętniaka mózgu, niestety w okolicach ostatnich świąt znowu trafił do szpitala. Choroba była już tak zaawansowana, że aktor nie wrócił do domu. Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbył się 5 marca 2020 roku.

Zobacz też: Polski aktor udawał basistę Kiss w talent show. Posłuchaj coveru "Rock and Roll All Nite" 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.