Pogoda
08.11.2018 14:35

Twórcy World of Tanks zrobili pogańskie Diablo

Mroczne przedchrześcijańskie czasy stały się areną walki w nowym tytule wydawców World of Tanks – Pagan Online pozwali walczyć z hordami przeciwników stworzonych przez starych bogów.

Pagan Online
foto: materiały prasowe

Bliższych szczegółów na temat tytuły jak na razie brak – nie wiadomo więc, czy twórcy skoncentrowali się tylko na wierzeniach słowiańskich (wyobrażacie dobie Diablo w świecie Wiedźmina?), czy też pokuszono się o wprowadzenie także elementów z innych wierzeń.

Poganin Online ma być grą wieloosobową z szybką i satysfakcjonującą akcją:

"

W Pagan Online ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające. "

Screenów z samej rozgrywki jeszcze nie pokazano – gra jest jeszcze na etapie testów, do których twórcy zapraszają chętnych graczy. Wybrańcy będą mieć możliwość zwiedzenia „demonicznego dystopijnego świata” przed innymi, twórcy – serbskie studio Mad Head Games – liczy na informacje o wrażeniach, które pozwolą ulepszyć tytuł przed udostępnieniem go większej liczbie osób.

Na testy można zapisać się na witrynie gry - Pagan Online ma być włączany okresowo i na krótkie (kilkugodzinne) sesje.

Pagan Online – pogańska gra twórców World of Tanks

"

W Pagan Online gracze wezmą udział w intensywnych i wymagających sesjach rzezi w zróżnicowanych lokacjach. Zróżnicowane misje, liczne tryby gry, poziomy trudności, długa kampania dla pojedynczego gracza (rozszerzany sukcesywnie epizodyczną zawartością) – to wszystko sprawi, że będzie się chciało powracać regularnie do zabawy. "

Autorzy zdradzili, że (przynajmniej na razie) wybierać można spośród trzech klas postaci – bersekera, maga krwi i paladyna.

Premiera Pagan Online szykowana jest na 2019 rok – twórcy koncentrują się na platformie PC. Nie wiadomo jeszcze, czy tytuł będzie darmowy (tak jak World of Tanks), czy też za możliwość siania zniszczenia w pogańskich czasach trzeba będzie zapłacić.

W jakie Diablo najchętniej byście zagrali?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry