UFO nad Księżycem? Niezidentyfikowany obiekt przeleciał nad Srebrnym Globem [WIDEO]

13.11.2020 10:46
UFO nad Księżycem? Niezidentyfikowany obiekt przeleciał nad Srebrnym Globem [WIDEO] Fot. Shuttenstock

Co jakiś czas pojawiają się w sieci informacje o niezidentyfikowanych obiektach latających nagranych przez przypadkowe osoby. Kolejny z nich opublikowała Fundacja Nautilus. Czy mamy dowód na istnienie UFO?

W sieci krąży nagrane kolejnego niezidentyfikowanego obiektu, lecącego nad powierzchnią Księżyca, a następnie niespodziewanie znikającego. Czy to UFO?

UFO nad Księżycem?

Fundacja Nautilius to organizacja badająca zjawiska niewyjaśnione. Fundacja tworzy także ogólnopolskie archiwum dotyczące zjawisk niewyjaśnionych, zagadnień związanych z pochodzeniem ludzkiej cywilizacji na Ziemi, a także nieznanych aspektów naszej rzeczywistości, jak chociażby jasnowidzenie czy zjawisko antygrawitacji.

Przeczytaj także

12 listopada 2020 na kanale Nautiliusa ukazał się film, który został nadesłany przez jednego z jej sympatyków. Wideo przedstawia tajemniczy obiekt, który z zawrotną prędkością przeleciał obok Srebrnego Globu.

Film nadesłał jeden z internautów a w liście skierowanym przez niego do Fundacji Nautilius czytamy między innymi:

[...] Tak dużo mówi się teraz o naszym ziemskim księżycu po odkryciu wody na słonecznej jego stronie. Dlatego dodatkowo przejrzałem moje filmiki, na których mam nagrany księżyc na potężnym zoomie dochodzącym nawet do x500. Na jednym z filmików nad księżycem coś przelatywało. Nie mógl to być ptak, ponieważ miałem wtedy zoom rozkręcony do co najmniej x300 (a może nawet już miałem x400) i ptaka przy tak ogromnym zoomie nie mógłbym w ten sposób uchwycić w kadrze. To coś musiało lecieć blisko księżyca, bo na pewno nie w naszej ziemskiej atmosferze. Wszystko wskazuje na to, że było to U.F.O. [...].

Fundacja komentuje sprawę tajemniczego obiektu:

W pobliżu Księżyca prawie cały czas pojawiają się obiekty UFO. Ilość zdjęć, filmów czy nawet relacji astronautów jest na tyle duża, że można śmiało postawić tezę: Niezidentyfikowane Obiekty Latające czyli UFO traktują nasz srebrny glob jak bazę do obserwacji Ziemi. Niewykluczone, że posiadają na Księżycu bazy, o których ludzie nie mają pojęcia.

Wbrew pozorom Obcy nie buszują tylko i wyłącznie w okolicach Księżyca i Strefy 11. Zobaczcie najgłośniejsze przypadki spotkań z UFO w Polsce.

Źródło: Fundacja Nautilus

 

Zobacz również: Stary Testament opisuje statki UFO? NASA komentuje

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.