UFO nad Polską? Niezidentyfikowany obiekt przeleciał nad Warszawą? [WIDEO]

07.04.2021 19:55
Ufo nad Warszawą Fot. Shutterstock

Co jakiś czas pojawiają się w sieci informacje o niezidentyfikowanych obiektach latających nagranych przez przypadkowe osoby. Kolejne z nich opublikowała Fundacja Nautilus. Czym jest tajemnicze zjawisko?

Najbardziej znanym miejscem w Polsce, które kojarzy się z przypadkami obserwacji UFO, jest Wylatowo. Miejsce to bowiem, za sprawą tajemniczych kręgów pojawiających się regularnie na polach zboża od 2000 roku nazywane jest polskim Roswell.

UFO nad Polską?

Jednak w ostatnich dniach Fundacja Nautilus opublikowała kilka nowych relacji osób, które w ostatnich latach widziały UFO nad Polską. Na serwisie YouTube pojawiło się kilka tajemniczych nagrań wideo, w tym przelot znad Warszawy.
Fundacja Nautilius to organizacja badająca zjawiska niewyjaśnione.

Fundacja tworzy także ogólnopolskie archiwum dotyczące zjawisk niewyjaśnionych, zagadnień związanych z pochodzeniem ludzkiej cywilizacji na Ziemi, a także nieznanych aspektów naszej rzeczywistości, jak chociażby jasnowidzenie czy zjawisko antygrawitacji. 5 kwietnia 2021 na kanale Nautiliusa pojawiło się ciekawe nagranie i list od osoby, która je wysłała. W liście czytamy:

W załączeniu przesyłam Państwu kilka zdjęć i fragmenty filmu, na którym widzimy obiekt na nocnym niebie, który zarejestrowałem w dniu 21.05.2019 r. Film ten prawdopodobnie wysłałem do Fundacji w minionym okresie, ale do chwili obecnej załoganci nie mieli okazji go zobaczyć. Pozdrawiam ( Orion_1957)

Podczas obchodów 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego na Placu Zamkowym w Warszawie jeden z uczestników również zarejestrował tajemniczy materiał. Nieliczni mieszkańcy stolicy, którzy wtedy zauważyli to dziwne zjawisko, zachodzili w głowę i zastanawiali się, czym było jasne światło, które pojawiło się na niebie.

Źródło: Fundacja Nautilus

Zobacz również: Zagadki Sumerów. Najbardziej tajemniczy lud świata

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.