Pogoda
16.01.2020 16:21

UFO nad Sanokiem. Niepokojące nagranie z Podkarpacia [WIDEO]

W sieci pojawiło się kontrowersyjne nagranie przelotu UFO nad Sanokiem. "Zmienia kształty! To jest UFO!" relacjonuje zdarzenie świadek.

UFO nad Sanokiem
foto: Shutterstock

Dziwnym zbiegiem okoliczności, większość przypadków manifestacji UFO zdarza się w Stanach Zjednoczonych. Tak przynajmniej wynika z tysięcy filmów opowiadających o porwaniach przez obcych, zielonych ludzikach, latających spodkach i innych historiach w tym klimacie. Ale czy pozaziemskie cywilizacje są tylko tworem wyobraźni reżyserów?

 UFO nas Sanokiem

8 stycznia 2020 roku jeden z mieszkańców Sanoka, Pan Leszek, przez niespełna 1,5 godziny śledził swoją kamerą niezidentyfikowany obiekt latający.

"

Na początku myślałem, że to samolot lub gwiazda, ale po zbliżeniu obiektyw kamery pokazał coś zupełnie innego. Pierwszy raz w życiu widziałem taki obiekt "

- opowiada w rozmowie z portalem Esanok.pl świadek niecodziennego zdarzenia.

Dziwny, jasny obiekt, który w środku nocy przeleciał  nad Sanokiem, zmieniał nie tylko swoje położenie, ale również kolory i kształty.

UFO w Polsce

Najbardziej znanym miejscem w Polsce, kojarzącym się z przypadkami obserwacji UFO jest Wylatowo. Miejsce to bowiem, za sprawą tajemniczych kręgów pojawiających się regularnie na polach zboża od 2000 roku nazywane jest polskim Roswell.

Religia vs kosmici. Czy święte obrazy skrywają prawdę o UFO?
Religia vs kosmici. Czy święte obrazy skrywają prawdę o UFO?
Przeczytaj także Religia vs kosmici. Czy święte obrazy skrywają prawdę o UFO?

Tej lokalizacji sprawie do dziś bacznie przygląda się grupa badawcza Nautilus, tak jak zresztą kilku innym lokalizacjom, w których miały miejsce dziwne przypadki związane z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.

Czy Sanok ma szansę zostać kolejnym Wylatowowem, które często nazywane jest polskim Roswell?

Zobacz również: Czy w Wiedniu pojawiło się UFO? Nie, to tylko koncert Rammsteina [FOTO]

Tagi: Archiwum Tajemnic