UFO nad Warszawą w dniu rocznicy powstania Warszawskiego. Zobacz niewiarygodne wideo!

05.08.2020 16:28
UFO nad Warszawą w dniu rocznicy powstania Warszawskiego. Zobacz niewiarygodne wideo! Fot. Shuttentock (zdjęcie poglądowe)

W 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego nad Warszawą pojawił się niezidentyfikowany obiekt, który lśnił na niebie. Poszukiwani świadkowie zdarzenia.

Podczas obchodów 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego na Placu Zamkowym w Warszawie jeden z uczestników, zarejestrował tajemniczy materiał. Czy mamy do czynienia z niezidentyfikowanym obiektem latającym?

Nad Warszawą pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający

Związany ze stroną wylatowo.org.pl kanał UFO Alarm, od lat prezentuje wyniki dociekań wielu zaprzyjaźnionych badaczy i pasjonatów tematu UFO. Zwolennicy teorii istnienia pozaziemskich cywilizacji z Polski utworzyli już ponad 30 punktów patrolowych na terenie całego kraju.

Przeczytaj także

Tym razem polscy badacze poinformowali o tajemniczym obiekcie wiszącym nad Warszawą w rocznicę Powstania Warszawskiego. Główna, najważniejsza część obchodów rocznicy wybuchu powstania warszawskiego, odbyła się 1 sierpnia 2020.  

Oficjalne uroczystości z udziałem powstańców i władz państwowych - w tym Prezydenta RP Andrzeja Dudy, marszałków Sejmu i Senatu oraz prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego - odbyły się pod pomnikiem Gloria Victis, znajdującym się na cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Punktualnie o 17.00, w godzinę "W", Warszawa zamarła. Wszędzie było słychać wycie syren, bicie kościelnych dzwonów i dźwięk samochodowych klaksonów. Mieszkańcy stolicy zatrzymali się, by w ten sposób oddać hołd bohaterom Powstania Warszawskiego.

Niemal nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że nad głowami celebrujących rocznicę ludzi pojawiło się coś, co trudno jest racjonalnie wytłumaczyć.

Nieliczni mieszkańcy stolicy, którzy zauważyli to dziwne zjawisko, zachodzą w głowę i zastanawiają się, czym było jasne światło, które pojawiło się na niebie.

Kanał UFO Alarm apeluje do świadków tajemniczego zjawiska o nadesłanie relacji i materiałów.

Zobacz również: Stary Testament opisuje statki UFO? NASA komentuje

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.