UFO to przy nich amatorzy. W Milikowicach powstał 3-hektarowy labirynt w kukurydzy

28.07.2020 12:56
UFO to przy nich amatorzy. W Milikowicach powstał 3-hektarowy labirynt w kukurydzy Fot. materiały prasowe

Są na tym świecie rzeczy, które się ufoludkom nie śniły. I nie trzeba ich wcale szukać daleko: wystarczy zajrzeć do Milkowic w woj. dolnośląskim, żeby odkryć gigantyczny labirynt utworzony z zasianej kukurydzy. Zajmuje powierzchnię trzech hektarów.

Wieści o plagach zsyłanych na ludzkość przez rok 2020 dotarły do odległych rubieży naszej galaktyki, jako że w letnich miesiącach dochodzi do nas coraz więcej relacji z bliższych lub dalszych spotkań z UFO.

Po drugiej turze wyborów domniemane statki kosmiczne obcych zaczęły nawet tłumnie nawiedzać Polskę.

Przeczytaj także

W dobrym tonie jest pozostawienie przez ufoludków dowodu swojego pobytu w postaci kręgów w zbożu. Dzieła im przypisywane bledną jednak w porównaniu do rozmachu, jaki ma przedsiębiorstwo rolnicze Corteva Agriscience Poland. Ich labirynt narysowany w polu ma bite trzy hektary.

Labirynt z pola kukurydzy. Gubić się można na trzech hektarach

Nietypowy zasiew w kształcie labiryntu nie jest próbą odpowiedzenia kosmitom pięknym za nadobne. Zapoczątkowany w kwietniu 2020 roku projekt ma być główną atrakcją na przypadające na wrzesień 2020 Święto Kukurydzy.

Patrząc na film pokazujący obecny stan labiryntu jedno trzeba przyznać: mają rozmach.

Ogromny labirynt ma być otwarty dla świętujących. Zwiedzający mogą spędzić w nim nawet kilka godzin, zanim dojdą do poszukiwanego punktu w środku. Można tylko się domyślać, jakie atrakcje zostawią tam dla śmiałków organizatorzy.

Zobacz także: UFO na Polską? Niezidentyfikowane obiekty widziano w kilku miejscach [WIDEO] 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.