UFO trzykrotnie wyleciało z krateru. Czy wulkan Popocatepetl to tajna baza kosmitów?

13.05.2021 18:37
UFO trzykrotnie wyleciało z krateru. Czy wulkan Popocatepetl to tajna baza kosmitów? Fot. Shutterstock

Zadziwiające obserwacje miały miejsce w okolicy meksykańskiego wulkanu Popocatepetl. Ciężko wyjaśnić logicznie, czym były obiekty, który pojawiły się na niebie. W internecie roi się od dziwnych hipotez.

70 km od stolicy Meksyku znajduje się wulkan Popocatépetl, który od lat jest miejscem wzmożonej aktywności UFO. Tym razem udało się uchwycić, jak niezidentyfikowane obiekty wylatują do wulkanicznego krateru podczas erupcji.

UFO trzykrotnie wyleciało z krateru

W ostatnich dniach doszło do wielu obserwacji obiektów UFO w pobliżu słynnego meksykańskiego wulkanu Popocatepetl. Zaobserwowano ponownie zagadkowe białe obiekty, które lecą w kierunku krateru i znikają. Zwolennicy teorii spiskowych i poszukiwacze przybyszów z kosmosu twierdzą, że obiekty widoczne na nagraniu to statki kosmitów.

Pierwsza obserwacje miała miejsce 20 marca 2021. Zanotowano wtedy dziwny obiekt, który w pewnym momencie prawdopodobnie eksplodował. Kolejną zarejestrowano 26 marca.

Ostatnie z nagrań pochodzi z 2 maja. Obiekt o kształcie cygara wylatuje na nim z wulkanu

UFO wlatujące i wylatujące z krateru aktywnego wulkanu Popocatepetl są na bieżąco rejestrowane przez kamery monitorujące.

Zobacz również: CIA ujawnia szokujące dane. Polska na 7. miejscu krajów odwiedzanych przez UFO

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.