UFO w Kutnie i Legionowie? Mieszkańcy twierdzą, że nagrali kosmitów [WIDEO]

28.05.2020 14:32
UFO w Kutnie i Legionowie? Mieszkańcy twierdzą, że nagrali kosmitów [WIDEO] Fot. Shutterstock

Dwa najnowsze przypadki obserwacji UFO miały miejsce w Kutnie i Legionowie. Zobacz wideo i posłuchaj relacji naocznych świadków!

Związany ze stroną wylatowo.org.pl kanał UFO Alarm, od lat prezentuje wyniki dociekań wielu zaprzyjaźnionych badaczy i pasjonatów tematu UFO. Zwolennicy teorii istnienia pozaziemskich cywilizacji z Polski utworzyli już ponad 30 punktów patrolowych na terenie całego kraju.  

W Kutnie i Legionowie zaobserwowano UFO

Twórcy kanału i strony bardzo poważnie podchodzą do badanej przez siebie tematyki. Przypadki manifestacji UFO z Kutna i Legionowa zostały szczegółowo przeanalizowane.

Staramy się, aby nasze treści były przedstawione profesjonalnie i w sposób interesujący. Każdy może przyczynić się do wzbogacania materiałów prezentowanych na tym kanale.

- piszą założyciele kanału, stale poszukując świadków spotkań trzeciego stopnia.

Przeczytaj także

Pierwszy z opisanych przypadków miał miejsce 8 maja 2020 roku. W Legionowie dokonano obserwacji za dnia a co najważniejsze, udokumentowano niezidentyfikowany obiekt latający na filmie. Jak twierdzą twórcy kanału, obecna obserwacja może mieć związek z tzw. "falą UFO", która przeszła nad Polską w 2019 roku oraz podobnym przypadkiem, który miał wtedy miejsce w Legionowie.

Z nagrania wynika, że obiekt leciał prawdopodobnie pod wiatr, a tor lotu był pełen zakrętów i niespodziewanych manewrów. Na końcu nagrania widać jak UFO chowa się w chmurach.
Drugi z przypadków miał miejsce w Kutnie.

W Kutnie miała miejsce bardzo ciekawa obserwacja obiektu UFO. Jeden ze świadków, który szedł przez park Traugutta, usłyszał dziwny dźwięk, jakby "muzykę z głośników słyszaną przez grubą rurę, z jakimś dziwnym pogłosem" Nie mógł jednak zlokalizować źródła tego dźwięku.

 - relacjonuje w swoim filmie UFO Alarm.

Mężczyzna po wyjściu z parku zobaczył unoszący się nad jednym z bloków obiekt w kształcie kawałka pizzy. Osobliwy twór miał zmieniać kolory i po chwili odlecieć. Całość trwała około 2 minut.

Było widać, że to duży obiekt stojący w miejscu. Widać było, że zmienia kolory

 – relacjonuje swoje przeżycia anonimowy świadek.

Zobacz również: 5 najsłynniejszych przypadków pojawienia się UFO w Polsce

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.