UFO w Kutnie i Legionowie? Mieszkańcy twierdzą, że nagrali kosmitów [WIDEO]

28.05.2020 14:32
UFO w Kutnie i Legionowie? Mieszkańcy twierdzą, że nagrali kosmitów [WIDEO] Fot. Shutterstock

Dwa najnowsze przypadki obserwacji UFO miały miejsce w Kutnie i Legionowie. Zobacz wideo i posłuchaj relacji naocznych świadków!

Związany ze stroną wylatowo.org.pl kanał UFO Alarm, od lat prezentuje wyniki dociekań wielu zaprzyjaźnionych badaczy i pasjonatów tematu UFO. Zwolennicy teorii istnienia pozaziemskich cywilizacji z Polski utworzyli już ponad 30 punktów patrolowych na terenie całego kraju.  

W Kutnie i Legionowie zaobserwowano UFO

Twórcy kanału i strony bardzo poważnie podchodzą do badanej przez siebie tematyki. Przypadki manifestacji UFO z Kutna i Legionowa zostały szczegółowo przeanalizowane.

Staramy się, aby nasze treści były przedstawione profesjonalnie i w sposób interesujący. Każdy może przyczynić się do wzbogacania materiałów prezentowanych na tym kanale.

- piszą założyciele kanału, stale poszukując świadków spotkań trzeciego stopnia.

Przeczytaj także

Pierwszy z opisanych przypadków miał miejsce 8 maja 2020 roku. W Legionowie dokonano obserwacji za dnia a co najważniejsze, udokumentowano niezidentyfikowany obiekt latający na filmie. Jak twierdzą twórcy kanału, obecna obserwacja może mieć związek z tzw. "falą UFO", która przeszła nad Polską w 2019 roku oraz podobnym przypadkiem, który miał wtedy miejsce w Legionowie.

Z nagrania wynika, że obiekt leciał prawdopodobnie pod wiatr, a tor lotu był pełen zakrętów i niespodziewanych manewrów. Na końcu nagrania widać jak UFO chowa się w chmurach.
Drugi z przypadków miał miejsce w Kutnie.

W Kutnie miała miejsce bardzo ciekawa obserwacja obiektu UFO. Jeden ze świadków, który szedł przez park Traugutta, usłyszał dziwny dźwięk, jakby "muzykę z głośników słyszaną przez grubą rurę, z jakimś dziwnym pogłosem" Nie mógł jednak zlokalizować źródła tego dźwięku.

 - relacjonuje w swoim filmie UFO Alarm.

Mężczyzna po wyjściu z parku zobaczył unoszący się nad jednym z bloków obiekt w kształcie kawałka pizzy. Osobliwy twór miał zmieniać kolory i po chwili odlecieć. Całość trwała około 2 minut.

Było widać, że to duży obiekt stojący w miejscu. Widać było, że zmienia kolory

 – relacjonuje swoje przeżycia anonimowy świadek.

Zobacz również: 5 najsłynniejszych przypadków pojawienia się UFO w Polsce

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.