UFO wleciało w burzowe chmury? Do sieci trafiło tajemnicze nagranie [WIDEO]

19.03.2021 15:04
UFO wleciało w burzowe chmury? Tajemnicze nagranie trafiło do sieci Fot. Shutterstock

Argentyna to kraj, w którym bardzo często dochodzi do obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Zobacz szokujące nagranie!

Opowieści o spotkaniach z obcymi, najczęściej pochodzą z obu Ameryk. Tam też odnotowuje się najwięcej przypadków pozostawiania przez kosmitów domniemanych śladów: znaków, latających spodków czy "ciał" niepochodzących z naszej planety.

UFO wleciało w burzowe chmury?

Czy to możliwe, że w bliskim sąsiedztwie Buenos Aires stacjonują prawdziwi kosmici? Głosy w tej sprawie są podzielone. Poszukiwacze kosmitów nie próżnują. Od dłuższego czasu sugerują, że jedna z wysp w Argentynie, jest tajną bazą kosmitów.

Zdaniem miłośników teorii spiskowych zdradzają, że w pobliżu rzeki Parana, niedaleko stolicy Argentyny, Buenos Aires znajduje się tajemnicza wyspa. Ma współrzędne: 34°15'07.8'S 58°49'47.4"W i podobno jest tajną bazą UFO. Nowa obserwacja w stolicy Argentyny podsyciła plotki, które krążą w sieci od dawna.

8 marca 2021 roku nad Buenos Aires nadciągnęły wielkie chmury burzowe. Jak twierdzą naoczni świadkowie, dokładnie w tym samym czasie nad miasto nadleciał niezidentyfikowany obiekt, który powoli zaczął podążać w kierunku potężnej burzy. Tajemniczy, latający obiekt nie przypominał ani samolotu, ani innego stworzonego przez człowieka pojazdu.

Jak pisze immemedium.pl, chmury burzowe mogą one wykorzystywać ładunki elektryczne zawarte w piorunach do napędzania swoich pojazdów lub ukrywania w nich swoich pojazdów.

Niedawno agencja CIA opublikowała kilka tysięcy dokumentów dotyczących spotkań z UFO. Wszystkie dane możemy znaleźć w serwisie The Black Vault. Na ich podstawie redakcja "Psychic World" opracowała listę najczęstszych i najdłuższych wizyt UFO w krajach Europy. Polska znajduje się na 7. miejscu krajów odwiedzanych przez UFO

Źródło: immemedium.pl

Zobacz również: Tajemnicza waza z Bronocic. Czy jest dowodem na obecność starożytnych kosmitów w Polsce?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.