UFO wleciało w burzowe chmury? Do sieci trafiło tajemnicze nagranie [WIDEO]

19.03.2021 15:04
UFO wleciało w burzowe chmury? Tajemnicze nagranie trafiło do sieci Fot. Shutterstock

Argentyna to kraj, w którym bardzo często dochodzi do obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Zobacz szokujące nagranie!

Opowieści o spotkaniach z obcymi, najczęściej pochodzą z obu Ameryk. Tam też odnotowuje się najwięcej przypadków pozostawiania przez kosmitów domniemanych śladów: znaków, latających spodków czy "ciał" niepochodzących z naszej planety.

UFO wleciało w burzowe chmury?

Czy to możliwe, że w bliskim sąsiedztwie Buenos Aires stacjonują prawdziwi kosmici? Głosy w tej sprawie są podzielone. Poszukiwacze kosmitów nie próżnują. Od dłuższego czasu sugerują, że jedna z wysp w Argentynie, jest tajną bazą kosmitów.

Zdaniem miłośników teorii spiskowych zdradzają, że w pobliżu rzeki Parana, niedaleko stolicy Argentyny, Buenos Aires znajduje się tajemnicza wyspa. Ma współrzędne: 34°15'07.8'S 58°49'47.4"W i podobno jest tajną bazą UFO. Nowa obserwacja w stolicy Argentyny podsyciła plotki, które krążą w sieci od dawna.

8 marca 2021 roku nad Buenos Aires nadciągnęły wielkie chmury burzowe. Jak twierdzą naoczni świadkowie, dokładnie w tym samym czasie nad miasto nadleciał niezidentyfikowany obiekt, który powoli zaczął podążać w kierunku potężnej burzy. Tajemniczy, latający obiekt nie przypominał ani samolotu, ani innego stworzonego przez człowieka pojazdu.

Jak pisze immemedium.pl, chmury burzowe mogą one wykorzystywać ładunki elektryczne zawarte w piorunach do napędzania swoich pojazdów lub ukrywania w nich swoich pojazdów.

Niedawno agencja CIA opublikowała kilka tysięcy dokumentów dotyczących spotkań z UFO. Wszystkie dane możemy znaleźć w serwisie The Black Vault. Na ich podstawie redakcja "Psychic World" opracowała listę najczęstszych i najdłuższych wizyt UFO w krajach Europy. Polska znajduje się na 7. miejscu krajów odwiedzanych przez UFO

Źródło: immemedium.pl

Zobacz również: Tajemnicza waza z Bronocic. Czy jest dowodem na obecność starożytnych kosmitów w Polsce?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.